Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Sniega tīrītājs Stiga ST 3262 P + eļļa

Preces kods74313


Ražotājs Stiga
Svars 79 kg
Dzinēja tips Benzīna, Četrtaktu
Tīrīšanas platums 62 cm
Tīrīšanas augstums 52 cm
Izmešanas attālums 9 m
Regulāra eļļas maiņa katru: 25 h
Starter type Electric, Manual
Pārnesumu skaits 5+2 pārnesumi
Degvielas tvertnes ietilpība 2,8 l
Motora ražotājs GGP (China)
Motora tips SM 70
Neto jauda 3800 W
Cilindra darba tilpums 212 ccm
Pirmā eļļas nomaiņa pēc: 2,5 h
Manuāla izmešu atveres regulēšana +
Iesakām papildus iegādāties maiņas eļļu +
Izplūdes atveres rotācija 190°
Riepu izmēri 15"
Šis ir jaunais benzīna divpakāpju sniega tīrītājs, kura galvenais svārpsts savāc un sasmalcina sniegu, bet papildus svārpsts sniegu izmet augšup pa sniega novirzīšanas cauruli. Sniega tīrītājs ērtākai lietošanai aprīkots ar 5 pārnesumiem kustībai uz priekšu un 2 pārnesumiem kustībai atmuguriski. Sniega tīrīšanas darba platumus ir 62 cm. Šim modelim ir jaudīgs GGP SM 70 dzinējs ar elektrisko starteri vieglai motora iedarbināšanai.

Zviedrijas uzņēmums STIGA ražo iekārtas gan dārzkopības entuziastiem, gan arī profesionāliem nozares pakalpojumu sniedzējiem, kas rūpējas par savu dārzu vai/un parku. STIGA produktu klāstā ietilpst zāles pļāvēji, aeratori, zālienu traktori, kultivatori, sniega pūtēji, motorzāģi, dzīvžogu šķēres, lapu pūtēji un citas iekārtas, kas tiek izmantotas dārzos un parkos. Ļoti plašajā zāliena traktoru piedāvājumā ietilpst kompaktie/manevrējamie modeļi (raideri), spēcīgie ikdienas darbu palīgi, kā arī universālās STIGA PARK iekārtas, kuras varat lietot savā dārzā visa gada garumā.

No 1934.gada, kad uzņēmums tika dibināts, dizaina un produkcijas ražošanas laikā STIGA ir koncentrējusies uz ergonomiku, drošību un ekoloģiju. Visas STIGA preces ir augstas kvalitātes un atbilst stingrām prasībām, tādēļ šim zīmolam pieder liela tirgus daļa visā Eiropā. STIGA ir vairākas iekārtur ažotnes Zviedrijā, Itālijā, Slovākijā un Ķīnā.