Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 2 € - 419
Ražotājs
Piemērots instrumentam
Rozešu skaits
Ārējais apvalka materiāls
Leteicamais lietojums
Reļa tips
Vadu diametrs, mm²
Vadu skaits
Kontaktligzdas veids
Maks. slodze nepiepildīta / pilnībā izvilkta
Aizsardzība pret pārslodzi
Garums
  1. 18 m (1)
  2. 20 m (5)
  3. 25 m (15)
  4. 30 m (7)
  5. 33 m (1)
  6. 40 m (3)
  7. 50 m (5)
  8. 500 m (1)
  9. Show more
Kontaktdakšas tips
Drošības klase

Pagarinātāji

Šeit jūs atradīsit plašu pagarinātāju izvēli no Brennenstuhl, Feirol, AS-Shwabe, Rubi un citiem ražotājiem.

Izmantojiet īpašos filtrus, lai ātri un ērti atrastu vajadzīgo pagarinātāju. Jūsu ērtībai visus pagarinātājus esam sagrupējuši pēc ražotāja, garuma, mērķa, maksimālās pieļaujamās slodzes, kontaktligzdas veida, cilindra veida un citiem svarīgiem parametriem.

Īsumā par pagarinātājiem

Ārējā apvalka materiāls - izvēloties pagarinātāju, ir ļoti svarīgi novērtēt tā ārējo apvalka materiālu. Materiāls ir atkarīgs no kabeļa izmantošanas (tā izturība pret ekstremālām temperatūrām (aukstums un karstums), berzi, lieci utt.). Ārējā kabeļa apvalkā parasti izmanto plastmasas, gumijas, poliuretāna, neoprēna, tekstila vai stikla šķiedru.

Ieteicamie lietošanas veidi – pagarinātājus var izmantot tikai iekštelpās, iekštelpās un īslaicīgi ārā, ārā. Kabeļa mērķi nosaka tā vides aizsardzības klase (IP) un ārējais apvalka materiāls.

Spoles tips - daudziem kabeļiem ir spole, ko var izmantot, lai kabeli satītu un palielinātu pagarinātāja izmantošanas ērtumu. Pagarinātāji var būt bez spoles (1), ar plastmasas spoli (2), ar tērauda spoli vai ar vieglu sakausējuma spoli.

Pagarinātājiem, ko visbiežāk izmanto elektriskajiem dārza darbarīkiem, nav spoles un ir tikai viena kontaktligzda (3), jo tikai šī veida kabeli var izmantot ērtam darbam Jūsu dārzā (elektriskajiem dārza instrumentiem parasti ir ļoti īss barošanas kabelis). Ir ļoti svarīgi izmantot pagarinātāju ar dārza instrumentu, kas paredzēts izmantošanai ārpus telpām.

Vadu skaits - elektroinstrumentam pietiek ar diviem elektriskajiem kabeļu virzieniem (fāze un nulle), bet pēdējā laikā pagarināšanas kabeļi ar zemējumu jau ir kļuvuši par standartu, tāpēc lielākā daļa kabeļu ir ar trim vadiem (fāze (a), nulle (b) un iezemēšana (c)). Zemējuma vads palielina drošību, strādājot ar elektroinstrumentu, un aizsargā lietotāju no elektriskās strāvas trieciena gadījumā, ja notiek noplūde. Tomēr šī aizsardzība darbosies tikai tad, ja pagarinātājs ar iezemējumu ir pieslēgts  kontaktligzdai ar zemējumu.

Vadu diametrs - pagarinātāja vada diametrs nosaka maksimālo pieļaujamo kabeļa slodzi vatos (W). Jo augstāks stieples šķērsgriezuma laukums, jo lielāka ir elektriskās ierīces, ko var savienot ar pagarinājuma kabeli, jauda. Lai izskaidrotu stieples diametra nozīmi un to, kā tā darbojas, var izmantot analoģiju ar santehnikas cauruli - jo lielāks caurules diametrs, jo lielāks ūdens daudzums var iziet tai cauri noteiktā laika intervālā.

Maksimālā slodze attītam/pilnībā izvilktam kabelim - maksimālā pieļaujamā kabeļa slodze mainās atkarībā no tā, vai kabelis ir savīts uz ruļļa, vai arī tas ir pilnībā izvilkts. Pilnīgi neattīts pagarinātājs var izturēt augstāku slodzi vatos (W) nekā tas pats kabelis, kas uztīts uz ruļļa. Tas ir tāpēc, ka velmētais pagarinājuma kabelis ir līdzīgs spolei. Stipra elektriskā strāva rada elektromagnētisko lauku, kas izraisa kabeļa sasilšanu un ir bīstams.

Kontaktrozetes/kontaktdakšas veids - pagarinātājus var izmantot vienfāzes (1), vienfāzes un trīsfāžu (3) un trīsfāžu (2) ierīcēm/instrumentiem. Vienfāzes barošanas tīkla parametri ir 220 - 230 V/50 Hz. Trīsfāžu barošanas tīkla parametri ir 400 V/3x50 Hz. Trīsfāžu objektiem parasti ir lielāka jauda un tie efektīvāk izmanto elektrību. Kontaktdakšas un kontaktligzdas forma ir citāda, atkarībā no pagarinātāja veida (vienfāzes vai trīsfāžu priekšmets).