Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Atslēgu patrona Hitachi; 1,5-13mm

Preces kods70619

€16,00 ar PVN
Skaits:
  • 1 gab. galvenajā noliktavā. Prece tiks piegādāta jau nākošajā darba dienā, ja pasūtījums tiks veikts līdz pulksten 16:00. Precīzāka piegādes informācija atrodama preces sadaļā "Piegādes datums un cena".

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Hitachi
Kopējais svars ar iepakojumu 0,4 kg
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Spīļpatronas diametrs 1,5-13 mm
Spīļpatronas balsts, diapazons 1/2-20''
Piemērots instrumentam Hitachi D13, Hitachi D13VB3, Hitachi D13VG

Hitachi ir stabils Japānas uzņēmums, kas specializējas elektroinstrumentu ražošanā profesionāļiem un 'dari pats' (DIY) entuziastiem. Hitachi produktu klāstā ietilpst bezvadu skrūvgrieži, āmuri, elektriski zāģi, slīpmašīnas u.c. darbmašīnas.
Hitachi darbība tika uzsākta 1982.g. Jau no pašiem pirmsākumiem uzņēmuma galvenā vīzija ir modernas sabiedrības un tehnoloģiju attīstība.
Kā galvenie Hitachi mērķi ir minami resursu saglabāšana, vides piesārņojuma samazināšana, otrreizējās izmantošanas un pārstrādes veicināšana.
Hitachi strādā, domājot par ilgtspējīgāku sabiedrību, drošu un uzticamu sociālo infrastruktūru. Plašais Hitachi produkcijas, servisu un risinājumu piedāvājumu klāsts pierāda uzņēmuma spējas paredzēt sabiedrības un klientu mainīgās vajadzības, kā arī kompetenci parūpēties par to īstenošanu.

"Hitachi" firmas nosaukums mainās uz "HiKOKI". Papildu informāciju Jūs atradīsit produkta aprakstā.

No 2018.g. 1.oktobra "Hitachi-KOKI" maina tā zīmola nosaukumu uz "HiKOKI". Līdz ar to mainīsies arī produktu nosaukumi, tomēr produkti, modeļu numuri un svītru kodi paliks nemainīgi. Šīs preču zīmes maiņas perioda laikā tirgū iespējams atrast vienu un to pašu produktu ar vienu svītru kodu, bet ar atšķirīgiem zīmoliem: "Hitachi" vai "HiKOKI".

Ja Jūs dodat priekšroku vienam vai otram zīmola nosaukumam, pirms preces pasūtīšanas lūdzam ar mums sazināties un pārbaudīt preces zīmola nosaukumu.