Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Ekscentra slīpmašīna Festool RO 125 FEQ-Plus

Preces kods60091


Ražotājs Festool
Svars 1.9 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 2.9 kg
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Elektriskais
Nominālā ieejas jauda 500 W
Apgriezienu skaits 300-600 min-1
Maksimālais apgriezienu skaits 600 /min
Regulējams apgriezienu ātrums strādājot ar dažādiem materiāliem
Slīpdiska diametrs 125 mm
Slīpēšanas pamatnes kustības amplitūda 3,6 mm
Iesūkšanas uzgaļa diametrs 27 mm
Pulēšanas plāksne FastFix Ø125 mm (HT)
Vai komplektā ir iekļauts koferis Jā, Systainer
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Festool pirmsākumi meklējami 1925.gadā, kad Gottlieb Stoll Vācijā nodibināja uzņēmumu ar galveno darbības principu - nodrošināt praktiskai lietošanai vislabāk pielāgotus produktus un sistēmu risinājumus, kas atvieglotu darbu tiem, kas šos instrumentus izmanto ikdienā.

Šis uzņēmuma pamatprincips un tehnoloģisko jauninājumu ieviešana ir palīdzējusi Festool uzņēmumam kļūt par tirgus līderi, sinonīmu sapratnei par jēdzieniem "augsta kompetence" un "laba partnerība". Festool nestāv uz vietas un attīstās, meklējot jaunus tehnoloģiskos risinājumus, kas atbilstu klientu īpašajām prasībām un katru gadu tirgū ienāk ar jauniem produktiem.

Festool instrumentu klāstā ietilpst akumulatora urbjmašīnas-skrūvgrieži, elektriskie zāģi, elektriskās frēzes, kokapstrādes iekārtas, slīpmašīnas, pulēšanas iekārtas, elektriskās ēveles, putekļsūcēji un plašs instrumentu piederumu piedāvājums.

Iegādājoties Festool instrumentu, to varat reģistrēt "SERVICE all-inclusive" 3 gadu garantijai un iegūt šādas priekšrocības:

• Instrumenta zādzības gadījumā 3 gadu laikā pēc tā iegādes, Jūs varēsit iegādāties jaunu Festool instrumentu tikai par 100 €;
• Instrumenta sabojāšanās gadījumā, Jūsu instrumentu salabos 2 darba dienu laikā no tā saņemšanas Festool servisa centrā. Instrumenta transportēšanas izdevumus uz un no remontdarbnīcas sedz ražotājs - tātad Jums tas nozīmē '0 IZDEVUMUS'.
• Festool garantē, ka visas oriģinālās instrumenta rezerves daļas var iegādāties vēl vismaz 7 gadus pēc konkrētā instrumenta modeļa ražošanas izbeigšanas.
• Pērciet Festool un ne par ko neraizējieties - mēs Jums piedāvājam 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.