Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
 1. 2 € - 2170
Produkta tips
Saderīgs ar ražotājiem
Kategorija
Apakškategorija
Piemērots instrumentam
Universāls
Automašīnām
Kokam, grīdām
Atkaļķošanai
Putošanās novēršanai
Piemērots tīrīšanai
 1. Koku (18)
 2. Koku (Lakots) (1)
 3. Košļājamo gumiju (1)
 4. Kukaiņus (4)
 5. Laivas (1)
 6. Linoleju (3)
 7. Mašīnas (36)
 8. Mīkstās mēbeles (3)
 9. Motociklus (5)
 10. Netīrumus (7)
 11. Paklājus (17)
 12. Parketu (3)
 13. Plastmasu (4)
 14. Porcelānu (1)
 15. PVC virsmas (3)
 16. Riteņu diskus (3)
 17. Rūsu (5)
 18. Smēres (5)
 19. Sodrējus (3)
 20. Spoguļus (1)
 21. Stiklu (7)
 22. Tekstilu (12)
 23. Vaskots koks (1)
 24. Show more
Tilpums
Tilpums
 1. 200 l (9)
 2. Show more
Svars
 1. 0 kg - 200 kg

Kärcher - mazgāšanas un uzkopšanas aprīkojums, piederumi

Kärcher - mazgāšanas un uzkopšanas aprīkojums, piederumi

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.