Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Augstspiediena mazgātājs Karcher K 5

Preces kods72692

€468,00 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Kärcher
Svars 13.3 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 16,74 kg
Iepakojuma izmēri 349x427x867 mm
Profesionāls / Amatieru Amatieru
Dzinēja tips Elektriskais
Nominālā ieejas jauda 2100 W
Maks. spiediens 145 bar
Maks. caurplūdums 500 l/h
Mazgāšanas līdzekļa nomaiņas sistēma Plug 'n' Clean
"Quick Connect" savienojums +
Var izmantot ūdens sūknēšanai +
Rotācijas uzgalis +
Motors ar ūdens dzesēšanas sistēmu +
Komplektā ietilpst Riteņi, Teleskopiskais rokturis, Tīrīšanas līdzeklis
Komplektā uzgalis Vario-power
Komplektā augstspiediena šļūtene 8 m

Augstspiediena mazgātājs Karcher K5 piemērots mērenu netīrumu tīrīšanai no sienām, velosipēdiem, kravas automašīnām u.c. Dzinējs ar ūdens dzesēšanu nodrošina ilgu kalpošanas laiku un augstu snieguma pakāpi. Integrēts ūdens filtrs pasargā sūkni no netīrumu daļiņām. Ērta mazgāšanas līdzekļa nomaiņa. Šļūtenes spole ar ērtu šļūtenes satīšanu.

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.