Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Rokturis zāģa asmenim Teng Tools 704

Preces kods91337


Ražotājs TengTools
Kopējais garums 205 mm

Šis zviedru zīmols piedāvā ļoti plašu profesionālo mehānisko instrumentu klāstu mehāniķiem un amatniekiem, kas strādā dažādās rūpniecības nozarēs, automašīnu darbnīcās, būvlaukumos un citās vietās.

Tengtools produkcija ir ieguvusi labu reputāciju visā pasaulē. To augstu vērtē pasaules lielākie rūpniecības uzņēmumi, transportlīdzekļu ražotāji, slavenas sacīkšu komandas, kā arī entuziasti, kas darbojas savās garāžās.

Tengtools velta īpašu uzmanību kārtībai un skaidrībai darba vietā. Ja Jūs vēlaties savā darba būt efektīvi, visām lietām ir jāatrodas tām paredzētajās vietās. Tikai šādi Jūs nepieciešamo instrumentu atradīsit bez grūtībām un ātri paveiksit darbu. Daudzi uzskata, ka nevainojama organizācija darba vietā nav nepieciešama, tomēr Tengtools tic, ka tā ir obligāta! Tādēļ - pievienojieties Tengtools un kļūstiet organizēti!

Tengtools piedāvā vairāk nekā 3000 produktu, to skaitā dažādus mehāniskos instrumentus un uzglabāšanas risinājumus, kas palīdz uzņēmumiem un amatniekiem optimizēt savu darbu. Produktu klāstā Jūs atradīsit:

- dažādas plauktu sistēmas, ratiņus, instrumentu kastes un koferus;

- plašu instrumentu komplektu piedāvājumu;

- atsevišķus instrumentus, kas iekļauti dažādos komplektos.

Vispirms - iegādājieties instrumentu komplektu un sāciet strādāt!

Pēc tam - nomainiet atsevišķu sabojātu/pazaudētu instrumentu vai paplašiniet savu mehānisko instrumentu klāstu!

Partnerība ar Tengtools ir kā nebeidzams stāsts, jo Jūs varat atklāt daudz jaunu un ļoti noderīgu instrumentu patiešām plašajā Tengtools produktu klāstā.