Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Papīra putekļu maisi putekļsūcējam Karcher MV 3; WD 3.200; SE 4001

Preces kods63567

€8,90 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Kärcher
Kopējais svars ar iepakojumu 0,44 kg
Daudzums iepakojumā 5 gabali
Piemērots instrumentam Karcher A 2204, Karcher A 2234 pt, Karcher A 2534 pt, Karcher A 2574 pt, Karcher A2254 ME, Karcher MV 3, Karcher MV 3 P, Karcher MV 3 Premium, Karcher SE 4001, Karcher SE 4001 Plus, Karcher SE 4002, Karcher WD 3, Karcher WD 3 Car, Karcher WD 3 P, Karcher WD 3 P Extension Kit, Karcher WD 3 P Workshop, Karcher WD 3 Premium, Karcher WD 3 Premium Home, Karcher WD 3.200, Karcher WD 3.300 M, Karcher WD 3.500 P, Karcher WD 3.800 M eco!ogic

Kvalitatīvi divu kārtu papīra filtra maisi. Izturīgie maisi saturēs pat vissmalkākos putekļus. Iepakojumā 5 maisi. Paredzēti sausajai tīrīšanai.

 

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.