Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Putekļsūcējs Bosch GAS 25 L SFC

Preces kods63665

€356,00 ar PVN

Pagariniet Bosch instrumenta garantiju līdz 3 gadiem! Vairāk informācijas atradīsiet šeit!

€5,06€8,10
Skaits
Mēs reģistrēsim jūsu iegādāto Bosch rīku 3 gadu garantijai!
Mēs reģistrēsim jūsu iegādāto Bosch rīku 3 gadu garantijai!
Skaits:
  • 3 gab. mūsu noliktavā.

"Zilās" sērijas Bosch instrumentiem ir gada garantija. Reģistrējiet Jūsu Bosch instrumentu www.bosch-pt.com/warranty 4 nedēļu laikā pēc to iegādes un Jūs saņemsiet bezmaksas 3 gadu garantiju.

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Bosch
Svars 11.86 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 15,54 kg
Iepakojuma izmēri 590x585x490 mm
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Elektriskais
Vakuums (iesūkšanas jauda) 248 mbar
Nominālā ieejas jauda 1200 W
Tilpums 25 l
Optimālais tilpums sausiem putekļiem ar vakuuma maisu, l 20
Optimālais tilpums mitriem putekļiem un dubļiem, l 16
Filtra laukums 4300 cm²
Maks. gaisa ātrums 61 l/s
Sausajai / mitrajai sūkšanai Mitrajai sūkšanai, Sausajai sūkšanai
Putekļusūcēja filtra klase L (mīksta koka un cietas virsmas materiāliem, piemēram, Corian)
Filtra izkratīšana Pusautomātiska filtra izkratīšana
Var izmantot ar sienu slīpmašīnu
Elektriskā ligzda savienošanai ar citu instrumentu
Iespēja savienot ar citu instrumentu sinhronai lietošanai 2500 W
Piemērots mēbeļu tīrīšanai
Būvniecības putekļu sūkšanai
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Profesionāls universāls sausu putekļu un šķidruma sūknis GAS 25 Professional. Ikvienai darba vietai piemērots putekļsūcējs. Kompaktais dizains ļauj to viegli transportēt un pārvietot. Ūdens uzpildes bloķēšana nodrošina ilgāku filtra kalpošanas laiku: konteineram piepildoties ar ūdeni, ieslēdzas speciāls sensors - nav nepieciešams pastāvīgi pārbaudīt ūdens līmeni. Iespējams vienlaicīgi lietot ar citu instrumentu (integrēta kontaktligzda savienošanai ar cita instrumenta kontaktdakšu). Vienmērīgs ieskrējiens nodrošina aizsardzību pret pārslodzi uzreiz pēc ieslēgšanas. Elektromagnētiskā filtra tīrīšanas sistēma SFC ļauj uzturēt ilgstošu sūkšanas efektivitāti. Rezervuārs tiek iztukšots bez pārpalikumiem: nav maliņu, aiz kā aizķerties. Kopējā ietilpība - 25l. Ūdens tvertnes ietilpība – 16l. Tvertnes ietilpība putekļiem - 20l. Putekļu maisa tilpums 9l. Maksimālā gaisa plūsma ar ventilatoru - 61l /s. Maksimālais gaisa retinājums (iesūce atverē): 248 milibāri. Filtra laukums: 4300cm². Filtra kategorija: BIA C (poliesters). Komplektā: 3 m iesūkšanas caurule, uzgaļi paklājiem un mēbelēm, celtniecības putekļiem, 2 plastmasas iesūkšanas caurules, auduma maiss.

 

Šeit jūs atradīsiet visus Bosch instrumentus un piederumus. Bosch instrumentu klāstu var iedalīt šādās grupās:

  • Blue Bosch (Bosch Professional) līnija - tie ir profesionāli instrumenti, kas atbilst visaugstākajām jaudas, precizitātes un ilgmūžības prasībām. Lielākā daļa šo instrumentu tiek piegādāti inteliģentas transportēšanas sistēmas "L-BOXX" plastmasas koferos.
  • Zaļā Bosch līnija - instrumenti mājai, hobijiem un dārza darbiem. Šos instrumentus izceļ augstas kvalitātes, jaunāko tehnoloģiju, ērta dizaina un labas cenas kombinācija.
  • Bosch mērinstrumenti - instrumenti profesionāļiem un 'Dari pats!' entuziastiem, kas palīdz iegūt plakanas virsmas, izmērīt attālumus, leņķus un slīpumu, kā arī atrast slēptos objektus.
  • Bosch piederumi - visā piedāvājumā ir vairāk nekā 8000 produktu (urbji betonam, metālam, kokam un citiem materiāliem, kalti, uzgaļi, griešanas asmeņi, abrazīvie materiāli utt.). Visiem Bosch piederumiem ir augsta kvalitāte.

Īsumā par uzņēmuma vēsturi:

Robert Bosch GmbH tika dibināts 1886. gadā, Štutgartē, Vācijā.

Uzņēmuma dibinātājs bija Roberts Bošs (Robert Bosch). Viņš bija inovators, kas radījis daudzus tehnoloģiskus atklājumus. Roberts Bošs bija ļoti aktīvs arī sociālajā jomā un darbojās kā filantropists. Viņš nodibināja slimnīcu, bija pirmais uzņēmējs, kurš savās rūpnīcās sāka izmantot 8 stundu maiņas likumu un darīja  vēl daudz vairāk, lai padarītu ikviena dzīvi labāku.

Tagad Bosch korporācija ir pazīstama kā pasaulē lielākais automobiļu detaļu ražotājs. Būtu ļoti grūti atrast transportlīdzekli visā pasaulē, kam nav vismaz vienas Bosch detaļas. Automobiļu detaļas veido apmēram 60% no visa uzņēmuma apgrozījuma.

Bosch ir pazīstams arī kā sildīšanas risinājumu, rūpniecisko iekārtu, sadzīves tehnikas un elektroinstrumentu ražotājs.

Uzņēmums Bosch ir reģistrējis vairāk nekā 4000 patentu. Šis skaitlis lieliski atspoguļo uzņēmuma aizraušanos ar inovācijām. Īpaša uzmanība tagad tiek pievērsta akumulatoru tehnoloģiju attīstībai.