Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Rotācijas lāzernivelieris GRL 300 HV + uztvērējs LR1 + statīvs BT 170 + mērlata GR 240

Preces kods74227


Pagariniet Bosch instrumenta garantiju līdz 3 gadiem! Vairāk informācijas atradīsiet šeit!

Ražotājs Bosch
Svars 9.4 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 9,4 kg
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Akumulatora
Akumulatora spriegums 1,2 V
Akumulatora ietilpība un vienumu skaits 2xHR20
Tips Rotācijas lāzernivelieris
Lāzera tips Rotējošs stars
Precizitāte ±0,1 mm/m
Maks. mērīšanas distance 30 m
Maks. mērīšanas attālums ar uztvērēju 300 m
Stara krāsa Sarkans
Statīva pievienošana 5/8''x11
Komplektā - plāksne lāzera stara stiprināšanai
Komplektā tureklis WM4
Komplektā aizsargbrilles lāzernivelēšanas darbiem
Komplektā statīvs +
Komplektā tālvadības pults
Komplektā uztvērējs LR 1

Lāzera nivelieries Bosch GRL 300 HV Professional. Ar instrumentu viegli strādāt, vienai funkcijai atbilst viena poga, viegli nolasāms displejs. Viegli uzstādīt horizontālā un vertikālā režīmā, ko ļauj automātiskā 8% (± 5°) pašizlīdzināšanās. Trieciena brīdināšanas funkciju var ieslēgt un izslēgt, tā novērš iespējamās līmeņošanas kļūdas, ko var izraisīt trieciens un vibrācijas. Lāzera diode: 635nm, < 1mW. Lāzera klase: 3. Automātisks pašizlīdzināšanās diapazons: ± 8% (± 5°). Apgriezienu ātrums: 150, 300, 600 min-1. Barošanas avots: 2 x 1,2 V NiMH (D). Svars: 1.8kg. Darbības diapazons ar uztvērēju: 150 m. Darbības attālums: 30 metri. Montāžas vītne: 5/8 ". Maks. darbības laiks: 30 stundas. Aizsardzība pret putekļiem un ūdeni: IP 54.

 

Šeit jūs atradīsiet visus Bosch instrumentus un piederumus. Bosch instrumentu klāstu var iedalīt šādās grupās:

  • Blue Bosch (Bosch Professional) līnija - tie ir profesionāli instrumenti, kas atbilst visaugstākajām jaudas, precizitātes un ilgmūžības prasībām. Lielākā daļa šo instrumentu tiek piegādāti inteliģentas transportēšanas sistēmas "L-BOXX" plastmasas koferos.
  • Zaļā Bosch līnija - instrumenti mājai, hobijiem un dārza darbiem. Šos instrumentus izceļ augstas kvalitātes, jaunāko tehnoloģiju, ērta dizaina un labas cenas kombinācija.
  • Bosch mērinstrumenti - instrumenti profesionāļiem un 'Dari pats!' entuziastiem, kas palīdz iegūt plakanas virsmas, izmērīt attālumus, leņķus un slīpumu, kā arī atrast slēptos objektus.
  • Bosch piederumi - visā piedāvājumā ir vairāk nekā 8000 produktu (urbji betonam, metālam, kokam un citiem materiāliem, kalti, uzgaļi, griešanas asmeņi, abrazīvie materiāli utt.). Visiem Bosch piederumiem ir augsta kvalitāte.

Īsumā par uzņēmuma vēsturi:

Robert Bosch GmbH tika dibināts 1886. gadā, Štutgartē, Vācijā.

Uzņēmuma dibinātājs bija Roberts Bošs (Robert Bosch). Viņš bija inovators, kas radījis daudzus tehnoloģiskus atklājumus. Roberts Bošs bija ļoti aktīvs arī sociālajā jomā un darbojās kā filantropists. Viņš nodibināja slimnīcu, bija pirmais uzņēmējs, kurš savās rūpnīcās sāka izmantot 8 stundu maiņas likumu un darīja  vēl daudz vairāk, lai padarītu ikviena dzīvi labāku.

Tagad Bosch korporācija ir pazīstama kā pasaulē lielākais automobiļu detaļu ražotājs. Būtu ļoti grūti atrast transportlīdzekli visā pasaulē, kam nav vismaz vienas Bosch detaļas. Automobiļu detaļas veido apmēram 60% no visa uzņēmuma apgrozījuma.

Bosch ir pazīstams arī kā sildīšanas risinājumu, rūpniecisko iekārtu, sadzīves tehnikas un elektroinstrumentu ražotājs.

Uzņēmums Bosch ir reģistrējis vairāk nekā 4000 patentu. Šis skaitlis lieliski atspoguļo uzņēmuma aizraušanos ar inovācijām. Īpaša uzmanība tagad tiek pievērsta akumulatoru tehnoloģiju attīstībai.