Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Hermētiskas virtuves un pirtis Titebond; 300 ml balts

Preces kods157635

€6,35 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Titebond
Kopējais svars ar iepakojumu 0,46 kg
Temperatūra +4,5°C - +49⁰°C

Ik dienu tūkstošiem kokapstrādes un būvniecības speciālistu visā pasaulē uzticas "Titebond" līmēm un hermētiķiem. Viņi zina, ka "Titebond" piedāvā augstākās kvalitātes produkciju, kas darbu padarīs vienkāršāku un efektīvāku. Visi šie amatnieki saņem ko vairāk nekā tikai konkrētu "Titebond" produktu. Izmantojot "Titebond" līmi, visi profesionāļi zina, ka strādā ar vienu no visuzticamākajiem zīmoliem, kas labi zināmi starptautiskajā līmju pasaulē.

Vadība un atbildība

“Titebond®” koksnes līmes līdera tradīcija un profesionālisms balstās uz nepārspējamu produktu kvalitāti, izcilu personisku klientu apkalpošanu un tehnisko atbalstu. Mēs no sirds lepojamies ar iegūto pieredzi un labāko kokapstrādes profesionāļu atzinību. Kokapstrādes profesionāļu atzinība ir galvenais “Titebond®” zīmola mērķis jau kopš 1952.gada. Šī nodošanās visaugstākās klases patērētajiem ir uzņēmuma galvenais virzītājspēks, lai saglabātu vadošo pozīciju kokapstrādes nozarē.

Koncentrēšanās uz inovatīvu risinājumu ieviešanu

Liekot uzsvaru uz pētniecību, kas palīdz apmierināt reālās darbnīcu un būvlaukumu prasības, "Titebond" ir nonācis nozares augšgalā. Ilgā profesionālā pieredze ļauj "Titebond" nepārtraukti izstrādāt inovatīvus produktus, kas savu īpašību ziņā pārspēj pārējos šajā nozarē izmantotos produktus.

Vislabākās preces darbam

Lai arī kāds nebūtu veicamais darbs, "Titebond" piedāvā savā klasē vislabāko produkciju augstas kvalitātes, ātram un ērtam darbam. Šobrīd pieejamie vairāk nekā 90 "Titebond" produkti galdniekiem un būvniecības speciālistiem var piedāvāt tieši to, kas nepieciešams konkrētam darbam, lai profesionāļi visos līmēšanas darbos varētu pilnībā paļauties uz "Titebond".

Laika pārbaudīta kvalitāte

Kad galdnieks atver "Titebond" līmes vāciņu vai būvnieki ieliek līmes kasetni pistolē, viņi ir mierīgi, jo zina, ka izmanto uzticamu produktu. "Titebond" līme plūst vienmērīgi, un tās efektivitāte atbilst visaugstākajiem standartiem. Pirms nonākšanas tirgū "Titebond" jauninājumi tiek rūpīgi pārbaudīti gan laboratorijās, gan arī praksē. Visi produkti tiek izstrādāti un ražoti vienā no pasaulē vecākajām un prestižākajām ražošanas kompānijām - "Franklin International".

"Titebond" produkcija un  zīmols ir izturējuši vissvarīgāko testu - tie jau sen ir pazīstami pasaulē kā efektīvas un viegli izmantojamas līmes.