Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Mehāniskais zāles pļāvējs Fiskars Momentum™

Preces kods50464


Ražotājs Fiskars
Svars 23.5 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 26 kg
Pļaušanas augstums 25-100 mm
Priekšējā pļaušanas uzkare +
Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana
Korpusa materiāls Tērauds
Tērauda korpuss

Ekskluzīvajā StaySharp griešanas sistēmā tiek izmantoti precīzi tērauda asmeņi, kas zāles griešanas laikā nesaskaras. Tādējādi tiek ievērojami samazināta berze un asmeņu nolietojums, bet palielinās to veiktspēja, un nav jātērē līdzekļi ikgadējai asmeņu asināšanai.
Pateicoties progresīvo tehnoloģiju kombinācijai, StaySharp™ plus ruļļa pļāvējus ir par 30% vieglāk stumt salīdzinājumā ar citiem šāda veida instrumentiem. Patentam pieteiktā inerces kustības spole piegādā par 75% lielāku griešanas jaudu, līdz ar to tā spēj strādāt ar zariņiem, nezālēm un sarežģītiem griešanas apstākļiem, kur citas ruļļu pļaujmašīnas iesprūstu. VersaCut™ griešanas iestatījumi no 2,5cm līdz 10cm ļauj Jums strādāt arī ar garu zāli. Tajā pat laikā tiem, kam svarīgs perfekti nostrādāts darbs visās zāliena malās, šis pļāvējs piedāvā vistuvāko sānu malu apdari salīdzinājumā ar citiem šāda tipa pļāvējiem. Garums 1220mm. Svars 23,5kg.

Fiskars sevī iemieso kvalitātes un novatorisma tradīcijas. Uzņēmums, kas dibināts 1649.gadā Somijas pilsētiņā, šodien ir vispasaules korporācija, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs četros zemeslodes kontinentos. Fiskars pirms 30 gadiem radītās grieznes ar oranžiem rokturiem aizvietoja smagās kaltās šķēres un padarīja griešanu daudz vieglāku un ērtāku. Kopš tā laika Fiskars saviem klientiem ir radījis arī citus rokas instrumentus plašam lietotāju klāstam, piemēram, amatniekiem, pavāriem, šuvējiem, tūristiem un dārzniekiem.
Fiskars ergonomiskie un uzlabotie dārza instrumenti ir radīti dārzniekiem, kuriem patīk strādāt ar viegliem, ērtiem un drošiem darbarīkiem. Ar šiem produktiem griešanu un rakšanu viegli pārvērst par izpriecu. Arī profesionāļi atzīst, ka Fiskars dārza instrumenti ir piemēroti ilgstošam, kā arī smagam darbam.
Lielu uzmanību Fiskars pievērš instrumentu ergonomikai un drošībai. Kvalitatīva un pareiza instrumentu aprūpe nodrošina to ilgāku darba mūžu, līdz ar to darbarīki ir lietojami daudzus gadus. Izvēlieties piemērotāko instrumentu darbam - atrodiet plašajā Fiskars griešanas, stādīšanas un rakšanas darbarīku piedāvājumā sev atbilstošāko un darbs dārzā kļūs par izpriecu.