Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Mehāniskais zāles pļāvējs Fiskars StaySharp™

Preces kods84582


Ražotājs Fiskars
Svars 18.6 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 18,9 kg
Zāles pļaušanas platums 43 cm
Pļaušanas augstums 40-100 mm
Priekšējā pļaušanas uzkare +
Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana
Korpusa materiāls Tērauds
Tērauda korpuss

Fiskars sevī iemieso kvalitātes un novatorisma tradīcijas. Uzņēmums, kas dibināts 1649.gadā Somijas pilsētiņā, šodien ir vispasaules korporācija, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs četros zemeslodes kontinentos. Fiskars pirms 30 gadiem radītās grieznes ar oranžiem rokturiem aizvietoja smagās kaltās šķēres un padarīja griešanu daudz vieglāku un ērtāku. Kopš tā laika Fiskars saviem klientiem ir radījis arī citus rokas instrumentus plašam lietotāju klāstam, piemēram, amatniekiem, pavāriem, šuvējiem, tūristiem un dārzniekiem.
Fiskars ergonomiskie un uzlabotie dārza instrumenti ir radīti dārzniekiem, kuriem patīk strādāt ar viegliem, ērtiem un drošiem darbarīkiem. Ar šiem produktiem griešanu un rakšanu viegli pārvērst par izpriecu. Arī profesionāļi atzīst, ka Fiskars dārza instrumenti ir piemēroti ilgstošam, kā arī smagam darbam.
Lielu uzmanību Fiskars pievērš instrumentu ergonomikai un drošībai. Kvalitatīva un pareiza instrumentu aprūpe nodrošina to ilgāku darba mūžu, līdz ar to darbarīki ir lietojami daudzus gadus. Izvēlieties piemērotāko instrumentu darbam - atrodiet plašajā Fiskars griešanas, stādīšanas un rakšanas darbarīku piedāvājumā sev atbilstošāko un darbs dārzā kļūs par izpriecu.