Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Daudzfunkciju instrumenti un to piederumi

Plašs daudzfunkciju instrumentu un to piederumu piedāvājums no Fein, Bosch, Makita, DeWalt, Milwaukee, Festool un citu ražotāju preču klāsta.

Īpašā filtrēšanas sistēma palīdzēs viegli un ātri atrast Jums nepieciešamo instrumentu vai piederumus.

Daudzfunkciju instrumenti ir vislabākie palīgi remontdarbos. Šie instrumenti ir kompakta alternatīva vairāku instrumentu komplektam dažādu remontdarbu veikšanai. Daudzfunkciju instrumenti apvieno zāģa, skrāpja un slīpmašīnas funkcijas. Izmantojot īpašus griešanas piederumus, rodas iespēja izveidot dziļus iegriezumus, līdz ar to dažos gadījumos šis instruments ir neaizvietojams palīgs. 

Ar daudzfunkciju instrumentiem varēsiet griezt dažādus materiālus (kokšķiedras plāksnes, plastmasu, koku, saplāksni, ģipsi, metālu, flīzes utt.), tīrīt jebkuru virsmu, noņemt līmētas grīdas segumu, slīpēt un pulēt virsmas, kā arī vēl daudz ko citu...

DAUDZFUNKCIJU INSTRUMENTU UN TO PIEDERUMU STIPRINĀJUMU SISTĒMAS

Ir vairākas stiprinājumu sistēmas, ka tiek izmantotas daudzfunkciju instrumentos (gan profesionāļiem, gan amatieriem), tādēļ ir ļoti svarīgi izvēlēties piederumus ar pareizo stiprinājuma sistēmu, kas atbildīs Jūsu daudzfunkciju instrumentam. Lai nepieciešamo darbu paveiktu, Jūsu instrumenta stiprinājuma sistēmai jābūt tieši tādai pat, vai saderīgai ar esošā piederuma stiprinājuma sistēmu. Ir 4 vispopulārākās stiprinājuma sistēmas:

1. Viena no vispopulārākajām stiprinājuma sistēmām ir tā saukā "OIS" (Oscillating Interface System) sistēma. Šī sistēma ir plaši izmantota gan profesionāļu, gan amatieru vidū. "OIS" piederumi var tikt izmantoti tikai ar tiem instrumentiem, kam ir "OIS" stiprinājuma sistēma, bet "OIS" instrumenti var tikt izmantoti ar piederumiem, kam ir "OIS" un "STARLOCK" stiprinājuma sistēmas.

 

2. Vēl viena stiprinājuma sistēma, "STARLOCK", nesen ir ieguvusi lielu popularitāti. Vairāki instrumentu ražotāji, kas ir izmantojuši "OIS" sistēmu, pakāpeniski sāka pāriet uz "STARLOCK". Šī sistēma ir kā uzlabota "OIS" sistēma, tieši tādēļ visus piederumus ar "STARLOCK" sistēmu var izmantot ar instrumentiem ar "OIS" un "STARLOCK" stiprinājuma sistēmām. Bet, ja Jums ir instruments ar "STARLOCK" stiprinājuma sistēmu, Jūs varat izmantot tikai "STARLOCK" sistēmas piederumus.

 

3. Kad "STARLOCK" sistēma kļuva populāra, parādījās cita modifikācija, "STARLOCK PLUS". Kopumā šī sistēma ir paredzēta instrumentiem ar lielāku jaudu. "STARLOCK PLUS" piederumi ir saderīgi ar "STARLOCK PLUS" un "STARLOCK MAX" instrumentiem, bet pie "STARLOCK PLUS" instrumentiem Jūs varat piestiprināt tikai "STARLOCK" un "STARLOCK PLUS" piederumus.

4. Visbeidzot tirgū tika laista jaunākā stiprinājumu sistēmas modifikācija, "STARLOCK MAX", kas piemērota visjaudīgākajiem daudzfunkciju instrumentiem. "STARLOCK MAX" piederumus var izmantot tikai ar "STARLOCK MAX" instrumentiem, bet, ja Jums ir instruments ar "STARLOCK MAX" stiprinājuma sistēmu, Jūs varat izmantot “STARLOCK”, “STARLOCK PLUS” un “STARLOCK MAX” piederumus.

 

Instrumentu un piederumu stiprinājuma sistēmu saderības tabula: 

 

SVARĪGI: katram mūsu internetveikala daudzfunkciju instrumentam ir norādīts "Piederumu savienojumu tips", tādēļ noteikti pārliecinieties, ka Jūsu izvelētais instruments un piederums ir savstarpēji savienojami.