Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Piegāde

Tā kā Latvijā mūsu uzņēmumam nav savs mazumtirdzniecības preču saņemšanas punkts, visu pasūtījumu piegāde Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar DPD un Venipak kurjeriem, kā arī ar Omniva pakomātu starpniecību.

Visu pasūtījumu, kuru preču kopsumma ir vismaz 99€piegāde ir bezmaksas visā Latvijā ar vismaz vienu no piegādes veidiem. Ja piegāde iespējama ar visiem piegādes veidiem, bezmaksas piegāde iespējama tikai uz Omniva pakomātiem. Pasūtījumiem, kuru preču kopsumma nesasniedz 99€, piegādes izmaksas uz Omniva pakomātiem ir 2,90 €, savukārt, piegāde ar DPD vai Venipak kurjeru uz jebkuru adresi Latvijā Jums izmaksā 3,90 €.

Mūsu loģistikas partneri:

 

DPD - nodrošina pasūtījumu piegādi ar kurjeru tieši līdz Jūsu durvīm, lai arī kur Jūs atrastos - mājās, darbā, laukos, vasarnīcā vai jebkur citur. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot DPD mājaslapā www.dpd.lv pēc tā sūtījuma numuru, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā e-pastā un īsziņā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu tiek piegādāti tikai DARBA DIENĀS.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar DPD kurjerdienestu arī telefoniski zvanot +371 67387284 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected] , norādot Jums izsūtītā sūtījuma numuru.

 

- VENIPAK - nodrošina pasūtījumu piegādi ar kurjeru tieši līdz Jūsu durvīm, lai arī kur Jūs atrastos - mājās, darbā, laukos, vasarnīcā vai jebkur citur. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Venipak mājaslapā www.venipak.lv pēc tā sūtījuma numuru, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā e-pastā un īsziņā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu tiek piegādāti tikai DARBA DIENĀS.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Venipak kurjerdienestu arī telefoniski zvanot +371 66016601 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected] , norādot Jums izsūtītā sūtījuma numuru.


- OMNIVA - nodrošina pasūtījumu piegādi uz kādu no vairāk nekā 200 pakomātiem visā Latvijas teritorijā. Izvēloties šo piegādes veidu varēsiet saņemt pasūtījumu Jums ērtā laikā - pēc pasūtījuma piegādes izvēlētajā pakomātā nekavējoties tiksiet informēts, ka varat ierasties to saņemt. Jums nebūs jāpakārto savi darbi pasūtījuma piegādei, jo sūtījumi pakomātos tiek uzglabāti 7 dienas. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto e-pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Omniva mājaslapā www.omniva.lv ievadot sūtījuma numuru, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā e-pastā un īsziņā.

Maksimālais sūtījuma izmērs ir 39x38x64 cm un svars – līdz 30 kg

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu uz pakomātiem visā Latvijā tiek piegādāti gan DARBA DIENĀS, gan SESTDIENĀS.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Omniva kurjerdienestu arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 27042424 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected] , norādot Jums izsūtītā sūtījuma numuru.