Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Tā kā Latvijā mūsu uzņēmumam nav savs mazumtirdzniecības preču saņemšanas punkts, visu pasūtījumu piegāde Latvijas teritorijā tiek nodrošināta ar Venipak kurjeru vai Omniva pakomātu starpniecību.

Visu pasūtījumu piegāde, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 €, ir bezmaksas visā Latvijas teritorijā neatkarīgi no izvēlētā piegādes veida. Pasūtījumiem, kuru preču kopsumma nesasniedz 99 €, piegādes izmaksas neatkarīgi no vietas Latvijā ir 3 .

Mūsu loģistikas sadarbības partneri:

- VENIPAK - nodrošina pasūtījumu piegādi ar kurjeru tieši līdz Jūsu durvīm, lai arī kur Jūs atrastos - mājās, darbā, laukos, vasarnīcā vai jebkur citur. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Venipak mājaslapā www.venipak.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu tiek piegādāti tikai darba dienās.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Venipak kurjerdienestu arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 66016601 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz info@venipak.lv .

- OMNIVA - nodrošina pasūtījumu piegādi uz kādu no gandrīz 100 pakomātiem visā Latvijas teritorijā. Izvēloties šo piegādes veidu varēsiet saņemt pasūtījumu Jums ērtā laikā - pēc pasūtījuma piegādes izvēlētajā pakomātā nekavējoties tiksiet informēts, ka varat ierasties to saņemt. Jums nebūs jāpakārto savi darbi pasūtījuma piegādei, jo sūtījumi pakomātos tiek uzglabāti 7 dienas. Pēc pasūtījuma izsūtīšanas no mūsu noliktavas, Jūs saņemsiet detalizētu piegādes informāciju uz pasūtījumā norādīto elektronisko pasta adresi, kā arī īsziņas veidā uz sūtījuma saņēmēja telefona numuru. Katru no mūsu noliktavas izsūtīto sūtījumu iespējams izsekot Omniva mājaslapā www.omniva.lv ievadot sūtījuma kodu, kuru saņemsiet Jums izsūtītajā informācijā.

! Svarīgi zināt, ka visi pasūtījumi izvēloties šo piegādes veidu uz pakomātiem visā Latvijā tiek piegādāti gan darba dienās, gan sestdienās.

Nepieciešamības gadījumā varat sazināties ar Omniva kurjerdienestu arī telefoniski zvanot uz telefona numuru +371 27042424 vai arī rakstot e-pasta vēstuli uz info@omniva.lv .

Piegāde uz ārzemēm: Zviedriju, Somiju, Lietuvu un Igauniju

Tā kā mēs darbojamies Baltijas un Skandināvijas valstīs, piedāvājam arī iespēju Jūsu pasūtījumus piegādāt uz iepriekš minētajām valstīm.

 
Piegāde uz Zviedriju

Jūsu pasūtītās preces tiks nogādātas uz Zviedrijas Pasta (PostNord) preču saņemšanas punktiem (Mypack), kas ir izplatīti visā Zviedrijā. Šie preču savākšanas punkti galvenokārt atrodas lielveikalos. Jūsu pasūtījums tiks automātiski nogādāts uz pasūtījuma veikšanas laikā norādītās adreses tuvāko preču saņemšanas punktu.
  • Maksimālais svars. Šobrīd piedāvājam piegādāt pasūtījumus, kuru svars nepārsniedz 20 kg. Ja Jūs interesē lielāku pasūtījumu piegāde, lūdzam ar mums sazināties, lai rastu iespēju Jums palīdzēt un pasūtījumu piegādāt.
  • Piegādes laiks. No brīža, kad sūtījums ir nodots Zviedrijas Pastam, parasti tas tiek piegādāts 3-4 darba dienu laikā.
  • Informācija par piegādi. Kad paka tiks nogādāta preču saņemšanas punktā, PostNord Jūs informēs, nosūtot SMS un e-pastu.
  • Piegādes maksa. Šīs piegādes maksa ir 10 €.

Piegāde uz Somiju

Jūsu pasūtītās preces tiks nogādātas uz Somijas Pasta nodaļām (Itella). Pasūtījums tiks automātiski nogādāts uz pasūtījuma veikšanas laikā norādītās adreses tuvāko pasta nodaļu Somijā.

  • Maksimālais svars.  Šobrīd piedāvājam iespēju piegādāt tikai tos sūtījumus, kuru svars nepārsniedz 35 kg.
  • Piegādes laiks.  No brīža, kad sūtījums ir nodots Somijas Pastam, parasti tas tiek piegādāts 2-3 darba dienu laikā.
  • Informācija par piegādi.  Kad paka tiks nogādāta preču saņemšanas punktā, Somijas Pasts Jūs informēs, nosūtot SMS un e-pastu. 
  • Piegādes maksa. Šīs piegādes maksa ir 8 €.
 
Piegāde uz Lietuvu
Sūtījumu uz Jūsu adresi Lietuvā piegādās VENIPAK vai DPD kurjerserviss 1 darba dienas laikā no nosūtīšanas brīža. Šīs piegādes maksa 8 €.

 
Piegāde uz Igauniju
Sūtījumu uz Jūsu adresi Igaunijā piegādās VENIPAK vai DPD kurjerserviss 1 darba dienas laikā no nosūtīšanas brīža. Šīs piegādes maksa 8 €.