Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

VERKTER ir starptautisks e-komercijas tīkls, kas specializējas instrumentu un to piederumu izplatīšanā Baltijas un Ziemeļvalstīs.
Pašlaik Verkter tīklu pārstāvošie uzņēmumi aktīvi darbojas 7 valstīs ar šādiem nosaukumiem:

SIA Verkter Latvia
UAB Įrankiai.lt Lietuvā
Verkter Eesti OÜ Igaunijā
Verkter Norge AS Norvēģijā
Verkter Sverige AB Zviedrijā
Verkter Suomi Oy Somijā
Verkter Danmark ApS Dānijā

SIA Verkter Latvia aktīvu preču mazumtirdzniecību uzsāka pēc mājaslapas www.verkter.lv izveidošanas 2013.gada jūlijā un Latvijā ir internetveikals ar plašāko celtniecības instrumentu piederumu piedāvājumu.


Plašs produktu klāsts
Piedāvājam pasaulē atzītāko un pieprasītāko ražotāju - BOSCHMAKITADeWALT, METABO, MILWAUKEEFESTOOL, WAGNERKÄRCHER, LEICA GEOSYSTEMS, FEMISTIGA, OREGONPASLODEHITACHI, STANLEY, FISKARS, DREMEL, SOLA, BOSTITCH, MIRKA, BRIGGS&STRATTON u.c. augstākās kvalitātes ražotāju produktus. Jūsu izvēlei piedāvājam vairāk nekā 50 000 produktu - akumulatora, elektriskos un mehāniskos celtniecības instrumentus, dārza tehniku, mazgāšanas un tīrīšanas iekārtas, celtniecības instrumentu, dārza tehnikas un tīrīšanas iekārtu piederumus, darba apģērbu, virtuves piederumus, tūrisma un brīvā laika preces u.c. preces.

Operatīva pasūtījumu piegāde
Pateicoties plašai preču pieejamībai mūsu noliktavās, ciešajai sadarbībai ar preču piegādātājiem un kurjerdienestiem, spējam nodrošināt operatīvu pasūtījumu piegādi. Vairumā gadījumu, pasūtījumu piegāde notiek jau nākamajā darba dienā.
Tā kā Latvijā mūsu uzņēmumam nav savs mazumtirdzniecības preču saņemšanas punkts, visu pasūtījumu piegāde tiek nodrošināta ar Venipak kurjeru vai Omniva pakomātu starpniecību.
Svarīgi, ka visi pasūtījumi, kuru preču kopsumma ar PVN ir vismaz 99 EUR, tiek piegādāti bezmaksas visā Latvijas teritorijā ar vienu no iespējamajām piegādes izvēlēm.

Meklēšanas sistēma
Jums nepieciešamo produktu meklēšana mājaslapā www.verkter.lv ir vienkārša un ērta pateicoties uzlabotajai meklēšanas sistēmai, kas īpaši pielāgota augstāko e-komercijas apkalpošanas standartiem. Jums tikai jāieraksta atslēgas vārdi meklētājā un Jums tiks piedāvāti visi iespējamie produktu varianti to apskatei. Tāpat visus produktus iespējams atrast tiem atbilstošajās kategorijās vai apakškategorijās, kur Jums būs iespējams atlasīt produktus pēc individuāli pielāgotiem filtriem. Izmēģinot mūsu mājaslapas meklēšanas sistēmu, atklāsiet cik ērti un ātri iespējams atrast Jums nepieciešamo!

Sīkāku informāciju par mūsu internetveikalu Jūs atradīsiet sekojošajās sadaļās:

Piegāde
Garantija
Apmaksa
Atgriešana
Noteikumi un nosacījumi