Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Verkter ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas specializējas mājas un rūpniecības instrumentu tirdzniecībā. Šobrīd mūsu internetveikal iir reģistrēti 8 dažās valstīs un mēs apkalpojam klientus visā Eiropā. Mēs saviem klientiem piedāvājam augstas kvalitātes pasaulē pazīstamu zīmolu preces kā piemēram Makita, Bosch, Dewalt, KärcherFestool, Metabo, Milwaukee, Femi, Stiga un citas.

  • Mūsu piedāvājumā ir vairāk nekā 60 000 dažādu instrumentu un to piederumu
  • Mūsu noliktavu krājumos ir vairāk nekā 5000 instrumentu untāpēc mēs varam piegādāt preces visā Eiropā 1-2 dienu laikā
  • 99,9% - tāda ir mūsu pasūtījumu piegādes garantija, jo mēs piedāvājam tikai mūsu piegādātāju noliktavās reāli esošas preces
  • Mēs runājam 10 valodās: angļu, zviedru, norvēģu, dāņu, somu, franču, lietuviešu, latviešu, igauņu un krievu
  • Uzņēmumos strādā vairāk nekā 35 darbinieki
  • Mēs esam ieguldījuši daudz darba, lai meklēšana mūsu vietnē darbotos nevainojami. Ierakstot mūsu internetveikala meklēšanas logā jūs interesējošo lietu, jūs to noteikti atradīsiet mūsu veikalā. Meklēšanu var arī vienkāršot lietojot dažādus piedāvātos filtrus.

Mūsu internetveikali un uzņēmumi darbojas šajās valstīs:

 

 

 

 

 UAB Įrankiai.lt – irankiai.lt – no 2011 gada

 Verkter Sverige AB – verkter.se – no 2012 gada

 Verkter Eesti Ou– verkter.ee – no 2013 gada

 Verkter Suomi OY– verkter.fi – no 2013 gada

 Verkter Latvia SIA – verkter.lv – no 2014 gada

 Verkter Norge AS – verkter.no – no 2015 gada

 Verkter Danmark Aps – verkter.dk – no 2016 gada

 Verkter.com – visā Eiroopāno 2018 gada

 

Verkter grupas īpašumtiesību struktūra.

 

 

 

Kopš uzņēmuma dibināšanas mēs esam daudz ieguldījuši kvalitatīvā klientu apkalpošanā, loģistikas procesu pilnveidošanā, lai preces varētu piegādāt klientiem pēc iespējas ātrāk, un sadarbībā ar mūsu piegādātājiem un partneriem, varam piedāvāt arī labākās cenas. Nepārtraukts ieguldījums visu uzņēmuma darbības aspektu uzlabošanā ļauj uzņēmumam strauji augt katrā darbības gadā (apgrozījums 2011. – 2022. gadā).

Mēs nepārtraukti strādājam, lai pēc iespējas ātrāk piegādātu pasūtījumus saviem klientiem. Preces, kuras ir mūsu noliktavā, piegādājam 1-2 darba dienu laikā. Dažos gadījumos piegāde ilgst nedaudz ilgāk, bet nekad ilgāk par preces lapā norādīto laiku. Plašāku informāciju par mūsu piegādes noteikumiem varat atrast sadaļā "PIEGĀDE".

Mēs pārdodam tikai to ražotāju preces, kuriem ir plašs servisu tīkls ES valstīs. Tas nozīmē, ka mūsu klienti viegli var atrast tuvāko servisu, ja rodas kādas tehniskas problēmas. Plašāku informāciju par mūsu preču garantiju varat atrast sadaļā "GARANTIJA".

Beztam mēs garantējam, ka jūs varat nosūtīt iegādāto preci mums atpakaļ, ja neesat ar preci apmierināts. Plašāku informāciju par to var atrast sadaļā "ATGRIEŠANA".

Par pasūtītajām precēm ir iespējams norēķināties ar bankas pārskaitījumu Līzings, ar bankas karti, ātrais bankas maksājums, apmaksa ar pārskaitījumu, PaySera. Jūsu maksājumu drošība ir mūsu galvenā prioritāte, un mēs izmantojam tikai uzticamus maksājumu nodrošinātājus. Plašāku informāciju varat atrast sadaļā "APMAKSA"

 

Par mums Verkter.lv    Par mums Verkter.lv    Par mums Verkter.lv

 

Kvalitatīva klientu apkalpošana mums ir ārkārtīgi svarīga, un mēs būsim ļoti pateicīgi, ja sniegsiet mums labu novērtējumu starptautiskajā Trustpilot atsauksmju sistēmā.