Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

        Makita


Makita -tie ir kvalitatīvi un droši instrumenti ne tikai profesionāļiem, bet arīmājamatniekiem!

Japānas uzņēmums Makita Corporation jau vairāk nekā 100 gadus ražo augstas kvalitātes elektriskos, akumulatoru un benzīna darbarīkus un piedāvā plašu piederumu klāstu. Makita produktu klāstā ir produktu līnijas, kas paredzētas būvniecībai, rūpniecībai, mājai un dārzam.

Makita var lepoties ar ļoti plašu 18 V bezvadu instrumentu klāstu, kas sastāv no vairāk nekā 150 dažādām vienībām. Cits unikāls šī ražotāja sasniegums ir ļoti ātrā akumulatora uzlāde. Dažas lādētāju un akumulatoru kombinācijas var pilnībā uzlādēt akumulatoru tikai 20 minūšu laikā.

Pateicoties augstajai kvalitātei un pieņemamām cenām, Makita rīkus mīl gan profesionāļi, gan arī prasīgi entuziasti.

Makita darbarīki tiek ražoti 10 dažādās rūpnīcās, kas atrodas Japānā, ASV, Kanādā, Vācijā, Lielbritānijā, Ķīnā, Taizemē un Rumānijā.

Galvenie fakti par Makita Corporation:

  • Uzņēmums tika dibināts 1915. gadā Nagojā, Japānā.
  • 1958. gadā Makita tirgū ieviesa savu pirmo elektroinstrumentu. Tā bija ēvele.
  • 1978. gadā Makita iepazīstināja pasauli ar savu pirmo bezvada instrumentu - urbi ar 7,2 V bateriju.
  • 2002. gadā tirgū parādījās otrais Makita zīmols - Maktec. Šie instrumenti tika izstrādāti Āzijas tirgum. Tā ir lētāka Makita rīku versija - daži populārākie vecie Makita modeļi, kas ir pierādījuši savu izturību un efektivitāti.
  • Kopš 2005. gada uzņēmums ir koncentrējies uz 18 V Li-ion bezvadu instrumentu līnijas ražošanu un attīstību.
  • 2015. gadā Makita ir iepazīstinājusi klientus ar 150.-to 18V Litija - jonu bezvada instrumentu. Tas ir visplašākais 18 V bezvadu instrumentu klāsts pasaulē.

Viss Makita iekārtu, instrumentu un piederumu klāsts | Verkter.lv

Makita iekārtas, instrumenti un piederumi. Viss klāsts, labas cenas, 2 gadu garantija. Verkter.lv - specializēts instrumentu tirgotājs. Vairāk nekā 4000 produktu e-veikalā.