Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Apmaksa

Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums tīkamāko apmaksas veidu:

Līzings: sadarbībā ar līzinga kompāniju Holm Bank Latvia piedāvājam iespēju mūsu klientiem veikt pasūtījumus ar līzinga norēķinu.
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar līzinga maksājumu, ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai informētu par iespējām Jums noformēt līzinga līgumu.
! Lai izvēlētos pasūtījuma apmaksu ar līzingu, Jums jāizvēlas sūtījuma piegāde ar Venipak kurjeru, kā arī pasūtījuma preču kopsummai jābūt vismaz 50 EUR.

 

Ar bankas karti: apmaksu ar bankas karti iespējams veikt  Omniva pakomātos vai Venipak kurjeram.
Apmaksu var veikt Omnivas pakomāta terminālā, kur pēc apmaksas ar norēķinu karti, atvērsies pakomāta durtiņas un varēsiet saņemt Jūsu sūtījumu. Apmaksu var veikt saņemot pasūtījumu no Vekipak kurjera maksājumu veicot mobilajā bankas karšu terminālī, kurš ir līdzi kurjeram.

 

Ātrais bankas maksājums: apstiprinot pasūtījumu, automātiski tiksiet novirzīti uz izvēlētās bankas elektronisko maksājumu sistēmu. Ievadiet tajā pieprasītos datus un veiciet maksājumu.
Izvēloties šo maksājuma veidu, pasūtījuma izpilde tiks uzsākta pēc maksājuma saņemšana
Veicot maksājumu ar šo apmaksas veidu, pārskaitījumu saņemam uzreiz neatkarīgi no tā, kuras no pieejamo banku pakalpojumiem izmantojat.
Šo apmaksas veidu iespējams izvēlēties Swedbank, SEB, Citadele un Nordea internetbanku lietotājiem. 

 

Apmaksa ar pārskaitījumu: apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas.
Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

 

PaySera: drošs, viegls un ātrs norēķinu veids! Vairāk informācijas: www.paysera.lv/

Priekšrocības:
* konta izveide ir bezmaksas;
* šobrīd jau vairāk nekā 1000 internetveikalu izmanto PaySera;
* maksājiet tieši no sava profila;
* ātra un viegla maksājumu metode;
* nekādas reģistrācijas vai ikmēneša maksas;
* PaySera ir aprīkota ar visuzticamākajiem SSL drošības sertifikātu, aparatūras un programmatūras risinājumiem.