Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Apmaksa

Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums tīkamāko apmaksas veidu:

I. Skaidrā naudā

Apmaksu skaidrā naudā ir iespējams veikt pasūtījumu saņemot ar Venipak kurjeru.

II. Ar bankas karti

Apmaksu ar bankas karti iespējams veikt  Omniva pakomātos vai DPD un Venipak kurjeram piegādes brīdī.

Apmaksu var veikt Omniva pakomāta terminālā, kur pēc apmaksas ar norēķinu karti, atvērsies pakomāta durtiņas un varēsiet saņemt Jūsu sūtījumu. Apmaksu var veikt saņemot pasūtījumu no DPD un Venipak kurjera, maksājumu veicot kurjera līdzpaņemtajā mobilajā bankas karšu terminālī.

III. Ātrais

Bankas maksājums: apstiprinot pasūtījumu, automātiski tiksiet novirzīti uz izvēlētās bankas elektronisko maksājumu sistēmu. Ievadiet tajā pieprasītos datus un veiciet maksājumu.
Izvēloties šo maksājuma veidu, pasūtījuma izpilde tiks uzsākta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.
Veicot maksājumu ar šo apmaksas veidu, pārskaitījumu saņemam uzreiz neatkarīgi no tā, kuras no pieejamo banku pakalpojumiem izmantojat.
Šo apmaksas veidu iespējams izvēlēties Swedbank, SEB, Citadele un Luminor internetbanku lietotājiem.

IV. Apmaksa ar bankas pārskaitījumu

Apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas. Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

V. Līzings

Iegādājieties instrumentus tagad un maksājiet par tiem 12 mēnešu laikā izmantojot ESTO bezprocentu līzingu! Pievienojiet vēlamo preci vismaz 100 EUR vērtībā pirkuma grozam, aizpildiet piegādes informāciju un no apmaksas veidiem izvēlieties ESTO līzingu. Jūs tiksiet novirzīti tieši uz ESTO līzings tiešsaistes sistēmu, kurā varēsiet izvēlēties kādu no atbilstošajiem identifikācijas veidiem: ar jūsu e-parakstu, ar internetbanku vai ar Smart-ID. Izvēlieties vēlamo maksājuma termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem un sākotnējās iemaksas summu. Plašāka informācija atrodama šeit.

VI. PaySera

Drošs, viegls un ātrs norēķinu veids! Vairāk informācijas: www.paysera.lv/

Priekšrocības:
* konta izveide ir bezmaksas;
* šobrīd jau vairāk nekā 1000 internetveikalu izmanto PaySera;
* maksājiet tieši no sava profila;
* ātra un viegla maksājumu metode;
* nekādas reģistrācijas vai ikmēneša maksas;
* PaySera ir aprīkota ar visuzticamākajiem SSL drošības sertifikātu, aparatūras un programmatūras risinājumiem.