Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Apmaksa

Iepērkoties mūsu internetveikalā par veiktajiem pasūtījumiem varat norēķināties izvēloties Jums tīkamāko apmaksas veidu:

Skaidrā naudā: apmaksu skaidrā naudā ir iespējams veikt pasūtījumu saņemot ar Venipak kurjeru.

 

Ar bankas karti: apmaksu ar bankas karti iespējams veikt  Omniva pakomātos vai Venipak kurjeram piegādes brīdī.

Apmaksu var veikt Omnivas pakomāta terminālā, kur pēc apmaksas ar norēķinu karti, atvērsies pakomāta durtiņas un varēsiet saņemt Jūsu sūtījumu. Apmaksu var veikt saņemot pasūtījumu no Venipak kurjera, maksājumu veicot kurjera līdzpaņemtajā mobilajā bankas karšu terminālī.

 

Ātrais bankas maksājums: apstiprinot pasūtījumu, automātiski tiksiet novirzīti uz izvēlētās bankas elektronisko maksājumu sistēmu. Ievadiet tajā pieprasītos datus un veiciet maksājumu.
Izvēloties šo maksājuma veidu, pasūtījuma izpilde tiks uzsākta uzreiz pēc maksājuma saņemšanas.
Veicot maksājumu ar šo apmaksas veidu, pārskaitījumu saņemam uzreiz neatkarīgi no tā, kuras no pieejamo banku pakalpojumiem izmantojat.
Šo apmaksas veidu iespējams izvēlēties Swedbank, SEB, Citadele un Luminor internetbanku lietotājiem. 

 

Apmaksa ar bankas pārskaitījumu: apstiprinot veikto pasūtījumu, e-pastā saņemsiet rēķinu tā apmaksai. Pasūtījuma izpilde tiek uzsākta TIKAI pēc maksājuma saņemšanas.
Ņemiet vērā, ka pārskaitījumu ne vienmēr saņemsim uzreiz, kas saistīts ar starpbanku maksājumiem, tāpēc pasūtījumu izpilde izvēloties šo maksājuma veidu var tikt uzsākta pēc kāda laika, kad pārskaitījums būs veikts.

 

Līzings. Iegādājieties instrumentus tagad un maksājiet par tiem vēlāk ar ESTO līzingu bez pārmaksas līdz pat 12 mēnešiem! Pievienojiet jums vajadzīgo preci pirkumu grozam vismaz 100 EUR vērtībā, aizpildiet pasūtījuma informāciju un izvēlieties ESTO līzingu kā apmaksas veidu. Tiks izveidota tiešsaiste ar ESTO sistēmu, kurā ir jāizvēlas kāds no personas identifikācijas veidiem: e-paraksts, internetbanka vai Smart-ID. Tad jums atliks izvēlieties vēlamo nomaksas termiņu no 1 līdz 60 mēnešiem un ikmēneša maksājuma apmēru. ESTO līzings – tas ir ārkārtīgi ātrs un ērts norēķinu risinājums!

Sadarbībā ar līzinga kompāniju Holm Bank Latvia piedāvājam iespēju veikt pasūtījumus ar līzinga norēķinu.
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas ar līzinga maksājumu, ar Jums sazināsies mūsu konsultants, lai informētu par iespējām noformēt līzinga līgumu.
! Lai izvēlētos pasūtījuma apmaksu ar līzingu, Jums OBLIGĀTI jāizvēlas sūtījuma piegāde ar Venipak kurjeru, kā arī pasūtījuma preču kopsummai jābūt vismaz 50 EUR.

 

PaySera: drošs, viegls un ātrs norēķinu veids! Vairāk informācijas: www.paysera.lv/

Priekšrocības:
* konta izveide ir bezmaksas;
* šobrīd jau vairāk nekā 1000 internetveikalu izmanto PaySera;
* maksājiet tieši no sava profila;
* ātra un viegla maksājumu metode;
* nekādas reģistrācijas vai ikmēneša maksas;
* PaySera ir aprīkota ar visuzticamākajiem SSL drošības sertifikātu, aparatūras un programmatūras risinājumiem.