Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Garantijas nosacījumi ir noteikti katra produkta aprakstā. Ražošanas defektu gadījumā, kas tiks atklāti garantijas termiņā, instrumenti tiks salaboti bez maksas. Garantijas remontam nepieciešams pirkuma apliecinošs dokuments - pavadzīme, kurā skaidri redzams iegādes datums, pārdevēja, pircēja nosaukums, kā arī iegādātās preces nosaukums.

Garantija nav spēkā, ja:

• instruments nav atbilstoši lietots, piemēram, ja ir pārsniegta tā jauda vai izvēlēta neatbilstoša lietošanas funkcija;
• instruments ar nodomu vai neuzmanības dēļ ir bojāts;
• bojājumi radušies kontaktā ar svešķermeņiem (piemēram, smiltīm, akmeņiem utml.) vai tam līdzīgos gadījumos;
• netiek ievēroti nosacījumi, kas noteikti instrumenta lietošanas instrukcijā (piemēram, savienošana ar neatbilstošu spriegumu);
• garantija neattiecas uz instrumenta dabisko nolietojumu un gadījumos, kad netiek ievēroti instrumenta apkopes nosacījumi.

Katra produkta lietošanas apraksts pieejams tā lietošanas instrukcijā, kas pievienota produkta komplektācijai.

Patērētāju tiesību aizsardzības likums definē patērētāju kā fizisku personu, kura iegādājas preci vai pakalpojumu nolūkam, kurš nav saistīts ar tās saimniecisko vai profesionālo darbību. Patērētājs ir tiesīgs pieteikt prasījumu pārdevējam Patērētāju tiesību aizsardzības likumā noteiktajā kārtībā.

FESTOOL

Festool instrumentiem ir 3 gadu garantija. Festool instrumentu garantijas un pēcgarantijas remontu veic Festool servisa centrs. Ja ir radusies problēma ar jūsu Festool instrumentu, lūdzu sazinieties ar mums kā norādīts sadaļā " kontakti " un mēs nogādāsim jūsu instrumentu servisa centrā.

MAKITA

Makita instrumentiem ir 1 gada garantija. Instrumentu garantijas remontu veic Makita oficiālie pārstāvji Latvijā 

Atsevišķus Makita instrumentus ir iespējams reģistrēt 3 gadu garantijai.  Lai saņemtu garantijas sertifikātu, Jums jāizpilda šādi nosacījumi: 4 nedēļu laikā kopš produkta iegādes brīža Makita oficiālajā mājaslapā jāapmkelē garantijas reģistrēšanas sadaļa, jāizveido profils un jāpiereģistrē iegādātā prece.

BOSCH

Bosch profesionālajiem instrumentiem (zilajai līnijai) ir 3 gadu garantija. Lai saņemtu garantijas sertifikātu, Jums jāizpilda šādi nosacījumi: 4 nedēļu laikā kopš produkta iegādes brīža Bosch oficiālajā mājaslapā jāapmkelē garantijas reģistrēšanas sadaļa, jāizveido profils un jāpiereģistrē iegādātā prece. Bosch elektroinstrumentu servisa centra adrese instrumenta nogādāšanai garantijas vai pēc garantijas servisa nodrošināšanai. Gadījumā, ja Jums nav iespējas nogādāt instrumentu garantijas/pēc garantijas remontam personīgi, varat izmantot instrumenta nogādi Bosch servisā centrā izmantojot piedāvāto bezmaksas nosūtīšanu ar kurjerdienesta starpniecību. Pieteikumu šim pakalpojumam varat aizpildīt šeit.

3 gadu garantija Bosch zaļās līnijas darbarīkiem

Bosch neprofesionālās (zaļās līnijas) elektroinstrumentu ('dari pats' instrumenti, dārza darbarīki, mērīšanas rīki) līnijas garantiju var pagarināt līdz 3 gadiem, ja 'dari pats' lietotājs (tikai privātpersona) reģistrē instrumentu ražotāja interneta sistēmā www.MyBosch-Tools.com.

  • Pagarinātā garantija ir derīga tikai privātpersonām.
  • Reģistrācija jāveic četru nedēļu laikā no pirkuma datuma.
  • Katrā garantijas izmantošanas gadījumā nepieciešams iesniegt reģistrācijas sertifikātu, kā arī pirkuma dokumentus, kuros skaidri redzams pirkuma datums.

METABO

Metabo instrumentiem ir viena gada garantija. Lai Metabo instrumentu garantiju pagarinātu līdz 3 gadiem, instrumenti jāreģistrē Metabo servisa centra mājaslapā. Metabo instrumentu garantijas un pēcgarantijas apkopi nodrošina servisa centri šajās adresēs:
- Rīgā - Krasta iela 42, LV-1003; Tel.nr.  (+371) 67114205; (+371) 29339123; (+371) 28363771;
- Jelgavā - P. Lejiņa iela 2, LV-3004; Tel.nr. (+371) 63027299; (+371) 27897254;
- Valmierā - E. Lācera iela 2, LV-4201; Tel.nr. (+371) 64223030; (+371) 27897243;
- Liepājā - Brīvības 144a, LV-3401; Tel.nr. (+371) 63428216; (+371) 27897241; 
- Rēzeknē - Dārzu iela 58, LV-4601; Tālr. (+371) 64633818; (+371) 26413909;
- Daugavpilī - Stadiona iela 2, LV-5401; Tel.nr. (+371) 65425748; (+371) 2789724;
- Ventspilī - Lāčplēša iela 10, LV-3601; Tel.nr. - (+371) 27845639

LEICA GEOSYSTEMS

Visiem "Leica Geosystems" produktiem ir standarta garantijas laiks no 2 līdz 5 gadiem (tas atkarīgs no produkta). Precīzu standarta garantijas termiņu Jūs varat atrast konkrētā produkta specifikācijas sarakstā mūsu internetveikalā. Dažiem produktiem ir arī iespēja pagarināt garantijas laiku un iegūt no 1 līdz 3 papildu gadiem, bet šajā gadījumā Jums produkts jāreģistrē ražotāja vietnē. Garantijas gadījumā lūdzam mums nosūtīt Jūsu instrumentu, un mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk Jums nosūtītu atpakaļ salabotu vai samainītu instrumentu.

DEWALT

Standarta garantija juridiskām personām ir 12 mēneši, privātpersonām 24 mēneši.. Ja reģistrēsit savu instrumentu DeWalt mājaslapā, saņemsit papildu 1 gada garantiju (kopā 3 gadi). To, vai Jūsu DeWalt produktam ir iespēja saņemt 3 gadu garantiju, varat pārbaudīt interneta vietnē: www.DEWALT.eu/3. Lai iegūtu 3 gadu pagarināto garantiju, Jums savs DeWalt instruments ir jāreģistrē 4 nedēļu laikā (sākot no iegādes datuma). Visu papildu informāciju par DeWalt garantijas laiku un noteikumiem varat atrast vietnē: http://www.2helpu.com. Garantijas gadījumā lūdzam mums nosūtīt Jūsu instrumentu, un mēs centīsimies darīt visu iespējamo, lai pēc iespējas ātrāk Jums nosūtītu atpakaļ salabotu vai samainītu instrumentu.

DREMEL

Dremel instrumentu nodiluma gadījumā, kā arī jebkādas ar tiem saistītas informācijas iegūšanai lūdzam kontaktēties ar Robert Bosch SIA.

HITACHI / HIKOKI

Hitachi un Hikoki instrumentiem ir 2 gadu garantija. Garantijas un pēcgarantijas apkalpošanu nodrošina šajās adresēs: Dzelzavas iela 120z, Rīga, tel. +371 67383923, e-pasts: [email protected] (darba laiks P-P: 8:00-17:00) un Zemnieku iela 60, Liepāja, tel. +371 63481305, e-pasts: [email protected] (darba laiks: P-P:8:00-17:00).

BLACK & DECKER

Black & Decker instrumentiem ir 2 gadu garantija. Black & Decker instrumentu garantijas remontu veic pārstāvji.

STANLEY

STANLEY instrumentiem ir 1 gada garantija. STANLEY instrumentu garantijas remontu veic pārstāvji. Lielāko daļu STANLEY Fatmax instrumentu var reģistrēt 3 gadu garantijai.  Lai iegūtu 3 gadu pagarināto garantiju, Jums savs STANLEY instruments ir jāreģistrē 4 nedēļu laikā (sākot no iegādes datuma). Visu papildu informāciju par STANLEY garantijas laiku un noteikumiem varat atrast vietnē: https://www.stanleytools.eu/3

STIGA

Standarta garantija juridiskām personām ir 12 mēneši, privātpersonām 24 mēneši. Stiga instrumentu garantijas remontu veic pārstāvji. Stiga akumulatoru garantijas laiks ir 6 mēneši.

McCULLOCH

McCULLOCH tehnikai ir 1 gada garantija. McCULLOCH instrumentu garantijas remontu veic pārstāvji.

KARCHER

KARCHER tehnikai ir 1 gada garantija. KARCHER tehnikas remontu var pieteikt šeit

SKIL

Skil instrumentu nodiluma gadījumā, kā arī jebkādas ar tiem saistītas informācijas iegūšanai lūdzam kontaktēties sazinoties ar mums, izmantojot sadaļā "Kontakti" sniegto informāciju..

MILWAUKEE standarta garantija juridiskām personām ir 12 mēneši, privātpersonām 24 mēneši. Tāpat ir iespējams saņemt bezmaksas garantijas pagarinājumu līdz pat 3 gadiem, ja savu elektroinstrumentu reģistrēsit šeit. Tas ir jāizdara 30 dienu laikā pēc preces iegādes.  * Garantijas pagarinājums M18 naglotājiem nav iespējams.
Autorizētie Milwaukee servisa centri veic visus garantijas un pērc garantijas remontus. Sev tuvāko servisa centru varat atrast šeit, vai arī sazinoties ar mums, izmantojot sadaļā "Kontakti" sniegto informāciju. Nepieciešamības gadījumā varam Jums palīdzēt un nogādāt instrumentu uz Milwaukee servisa centru.

FEIN

Standarta FEIN garantija visiem gala lietotājiem ir 1 (viens) gads no pirkuma datuma (vai cits periods, kas noteikts saskaņā ar vietējiem likumiem).  Fein instrumentu garantijas remontu var pieteikt šeit.

Sešu nedēļu laikā (sākot no pirkuma datuma) lietotājs var reģistrēt savu FEIN instrumentu un iegūt pagarinātu 3 gadu garantiju, kas saucas "3-gadu FEIN PLUS garantija". Instruments jāreģistrē mājaslapā:  www.fein.com/warranty.

Li-Ion bateriju garantija ir ierobežota līdz 700 lādēšanas cikliem.

Daži FEIN instrumenti nevar saņemt 3 gadu garantiju. Tie ir augstfrekvences elektroinstrumenti, AccuTec skrūvgrieži, turētāji, cauruļu apstrādes instrumenti, pneimatiskie instrumenti, NiCD un NiMH baterijas ar to lādētājiem.

Virutex

Ražotāja garantijas laiks elektriskajiem un akumulatora instrumentiem ir viens gads. Aksesuāriem un rokas instrumentiem - 2 gadi. Garantijas gadījumā, lūdzu nosūtiet jūsu instrumentu mums un mēs pieliksim visas pūles, lai nosūtītu jums to atpakaļ saremontētu vai nomainītu pēc iespējas ātri.