Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Pērc darba instrumentus un dārza tehniku uz nomaksu!

Pērc tagad, maksā vēlāk! Izvēlies ērto ESTO līzingu!

Maksājums pa daļām - nomaksa 6 mēnešos bez procentiem! Šis ir maksājuma veids, kas ļauj apmaksāt pirkumus 6 mēnešu laikā bez kredīta izsniegšanas maksas un bez procentiem!

Pievienojiet pirkuma grozam preces vismaz 100 €  vērtībā, aizpildiet pasūtījuma piegādes informāciju un no apmaksas veidiem izvēlieties ESTO 6 līzingu. Tālāk notiks pārvirzīšana tieši uz ESTO līzinga lapu, kur varēsiet izvēlēties kādu no sev piemērotākajiem identifikācijas veidiem: ar jūsu internetbanku vai ar Smart-ID aplikāciju.

Nosacījumi ESTO iegādei uz nomaksu:

  • Pirkuma groza summa ir vismaz 100 €  vērtībā;
  • Apmaksas termiņš līdz 6 mēnešiem;
  • Nomaksas līgumu var noslēgt no 19 gadu vecuma.

Ja par pirkumiem maksāsiet bez kavējumiem sešu mēnešu laikā, jūsu nomaksas pirkuma līgums būs izpildīts. Jūsu ikmēneša maksājums būs viena sestā daļa no iepirkumu groza summas.

 

 

 

 

 KAS IR ESTO?

ESTO ir finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas dibināts 2016. Gadā Igaunijā. Zīmols radās, ņemot vērā nepieciešamību pēc jaunas paaudzes maksājumu risinājumiem, kas būtu piemēroti gan gala patērētājam, gan tirgotājam. Šodien ESTO piedāvā plašu maksājumu risinājumu klāstu Baltijā, un tā partneru tīklu veido vairāk nekā 2000 partneru un veikalu un vairāk nekā 200 000 klientu. 

Piemērs: aizdevuma summa 300 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizēja līguma maksa 0EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 0 eiro, gada procentu likme 0% ikmēneša maksājums 50 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 300 eiro.

Ar noteikumiem un nosacījumiem var iepazīties šeit: esto.eu/lv

Ja Tev ir nepieciešama palīdzība, sazinieties ar ESTO LV AS darbinieku, rakstot uz [email protected] vai izmantojot esto.eu/lvLIVE-chat logu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maksājiet pa daļām līdz 60 mēnešiem!

ESTO nomaksa – ja nevēlies maksāt visu summu uzreiz norēķinies pa daļām!

ESTO nomaksa ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos maksājumu grafiku Tevis izvēlētam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode nodrošina lēmuma pieņemšanu reāllaikā un palīdzēs Tev pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Pievieno produktus iepirkumu grozā, apstiprini pasūtījumu, kā maksājumu metodi izvēlies ESTO nomaksu un paraksti darījumu ar vienu klikšķi, izmantojot Smart-ID, eParaksts vai savu internetbanku.

ESTO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

  • Lepirkumu groza summa no 50€
  • Procentu likme sākot no 0%
  • Līguma maksa no 0 eiro
  • Termiņš – līdz 60 mēnešiem