Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Karcher logo

Karcher - uzticams aprīkojums mājai un dārzam, īpaši efektīvs, inovatīvs un nemainīgi kvalitatīvs!

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

 

MĀJAS UN DĀRZA INSTRUMENTU SORTIMENTS PRIVĀTAI LIETOŠANAI

Mājas un dārza instrumenti ir paredzēti privātiem lietotājiem, kuri vēlas uzturēt tīrību gan mājas iekšienē, gan pagalmā, Karcher palīdzēs vieglāk tikt galā ar ikdienas uzkopšanas darbiem. Sākot ar augstspiediena tīrītājiem, tvaika tīrītājiem, logu tīrītājiem līdz slaucīšanas un apūdeņošanas sistēmām, Karcher piedāvā pareizo risinājumu ikvienam uzdevumam!

 

PROFESIONĀLIE - PRODUKTI PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI

Pareizo risinājumu atrašana uzkopšanas uzdevumiem kļūst arvien svarīgāka jebkurā biznesā. Tāpēc Karcher ir izstrādājis plašu produktu klāstu, kas atbilst patērētāju prasībām un var samazināt darba laiku, izmaksas un resursu patēriņu, nepasliktinot gala rezultātu. Instrumenti ir paredzēti uzkopšanas uzņēmumiem, ražošanas uzņēmumiem, kā arī prasīgiem privātiem lietotājiem, kuriem ir nepieciešama uzticama, ilgmūžīga tehnika.