Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Vara tīrīšanas salvetes Rems Cu-Vlies; 10 gab.

Preces kods105843

€7,90 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Rems
Daudzums iepakojumā 10 gabali

"REMS" ir cauruļu darbarīku ražošanas speciālists. Galvenie lietotāji ir santehniķi un apkures sistēmu uzstādītāji. "REMS" produktu klāstā ir daudz rokas darbarīku, elektrisko un hidraulisko instrumentu, kas paredzēti darbam ar caurulēm. Šeit jūs atradīsit vienkāršas knaibles un speciālo aprīkojumu cauruļvadu līniju pārskatīšanai.

Uzņēmums "REMS" GmbH tika dibināts 1909. gadā Waiblingenā, Vācijā, netālu no Štutgartes. Šis Vācijas reģions ir slavens kā augsto tehnoloģiju rūpniecības reģions.

"REMS" instrumentiem ir izcila kvalitāte un mūsdienīga tehnoloģija, tāpēc šis zīmols ir plaši pazīstams un tiek lietots visā pasaulē. Šis uzņēmums ir līderis modernu instrumentu ražošanā darbam ar caurulēm, un tam ir vairāki patenti.

Tā kā lielākā daļa produktu ir paredzēti darbam ar metāla caurulēm, "REMS" instrumentu sastāvdaļu (piemēram, cauruļu vītņu vai griešanas komponentu) cietība ir ļoti svarīgs aspekts. REMS ir pilnveidojuši savu tērauda cietināšanas tehnoloģiju un tam pievērš īpašu uzmanību, tāpēc REMS rīki atšķiras ar to efektivitāti un izturību.