Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Laba cena

Akumulators Makita BL4040; 40 V; 4,0 Ah; Li-ion

Preces kods115425

€124,68 ar PVN
Skaits:
  • >3 gab. mūsu noliktavā.

 Ērta un ātra pasūtīšana tiešsaistē jebkurā laikā.
 Speciālistu konsultācijas un pasūtījumi pa tālruni +37167859166 (darba dienās no 8:00 līdz 17:00)
 BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs 99 EUR.
 60 dienu atgriešanas iespēja (nelietotām precēm to oriģinālajā iepakojumā).
 Nomaksas iespēja no 50 EUR.
 Pasūtījumiem virs EUR 100 bezprocentu līzings līdz pat 6 mēnešiem.
 Verkter.lv- izvēlies ērti, saņem ātri!

 

Ražotājs Makita
Svars 1 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 1.09 kg
Instrumentu izmēri 133 x 82 x 71 mm
Daudzums iepakojumā 1 gabali
Akumulatora tips Li-Ion (Litija-jonu akumulators)
Akumulatora spriegums 40 V
Akumulatora ietilpība 4,0 Ah
Akumulatora ietilpība un vienumu skaits 1x4,0 Ah
Uzlādes līmeņa indikators
Uzlādes ilgums 45 min
Aizsardzība pret pārslodzi
Piemērots instrumentam Makita DF001, Makita DF001G, Makita GA004GZ, Makita GA005, Makita GA023, Makita GA028GZ, Makita GA037G, Makita GA038G, Makita HP001, Makita HP001G, Makita JR001G, Makita TW001G, Makita TW002G, Makita TW003G, Makita TW007G, Makita TW008G, Makita UC003G, Makita UC004G, Makita UC010G, Makita UC011G, Makita UC014G, Makita UC015G, Makita UH004G, Makita UH006G, Makita UH007G, Makita UR101C
Akumulatora instrumentu tehnoloģija Makita XGT® (40Vmax)

Makita 40V Li-ion baterija ar 4,0 Ah jauda

Makita piedāvā jaudīgu un uzticamu 40V litija jonu bateriju, kas paredzēta dažādu akumulatoru darbarīku izmantošanai. Šī 4,0 Ah jaudas baterija nodrošina ilgu darbības laiku ar vienu uzlādi, sniedzot jums brīvību strādāt bez pārtraukumiem.

  • Funkcijas:
  • Jauda un Spriegums: Ar 4,0 Ah jaudu un 40 V spriegumu tiek nodrošināta pietiekama enerģijas piegāde jūsu darbarīkiem efektīvai darbībai.
  • Uzlādes Līmeņa Indikators: Iebūvētais uzlādes līmeņa indikators palīdz sekot līdzi akumulatora uzlādes stāvoklim, sniedzot jums skaidrību un plānošanas iespējas.
  • Pilnas Uzlādes Laiks: Ātrs pilnas uzlādes laiks - tikai 45 minūtes, ļaujot jums ātri atgriezties pie darba.
  • Pārplūdes Aizsardzība: Iebūvētais pārplūdes aizsardzība palīdz saglabāt akumulatora izturību un veiktspēju.
  • Saderība ar Darbarīkiem: Piemērots dažādiem Makita XGT® (40Vmax) darbarīkiem, nodrošinot plašu saderību un elastību darbam.

Šī Makita baterija ir izcilas izvēles tiem, kuri novērtē jaudu, uzticamību un ilgu akumulatora kalpošanas laiku. Nodrošiniet savu darbarīku efektivitāti un veiktspēju ar Makita 40V Li-ion bateriju.

Makita ražo vidējas un augstas klases bezvadu- un elektroinstrumentus profesionālai lietošanai. Šī Japānas ražotne tika dibināta 1915.gadā. Makita produktu klāsts ir paplašinājies jau līdz 2000 dažādiem instrumentiem (neskaitot tiem atbilstošus piederumus).

Maktec - tas ir otrs Makita zīmols, kas tika izveidots 2002.g. speciāli Āzijas tirgum. Maktec instrumenti - tāpat kā Makita - ir paredzēti gan mājai, gan rūpniecībai. Lai gan Maktec instrumentu kvalitāte neatšķiras no Makita, tomēr šo instrumentu cena ir zemāka.

Makita vadība atrodas Japānas centrālajā daļā, tomēr tas nenozīmē, ka tieši tur tiek ražoti visi darbarīki – uzņēmumam ir savas ražotnes ASV, Ķīnā, Lielbritānijā, Rumānijā, Brazīlijā. Tik plaša ķēde ļauj uzstādīt un uzturēt augstus kvalitātes standartus.
 
Makita alfabēts - noderīga informācija Makita instrumentu lietotājiem par produktu nosaukumos sastopamo zīmju skaidrojumiem.
 
J = Makpac
T = akumulators 5,0Ah Li-Ion
M = akumulators 4,0Ah Li-Ion
F = akumulators 3,0Ah Li-Ion
A = akumulators 2,0Ah Li-Ion
Y = akumulators 1,5Ah Li-Ion
H = akumulators 1,3Ah Li-Ion
E = 2 akumulatori
3 = 3 akumulatori
Z = bez akumulatora un lādētāja!
R = lādētājs DC18RA,DC18RC; uzlādes laiks 15/22 min (1,3Ah/3,0Ah)
S = lādētājs DC18SD, uzlādes laiks 30/60 min (1,3Ah/3,0Ah)
V = DX01/02/03/04 putekļu savākšanas sistēma
 
Iesakām: 
 
Lietojot elektroinstrumentus, ir svarīgi novērtēt vibrācijas ietekmi uz veselību. Kopš XX gadsimta ir novērots, ka, piemēram, elektriskās urbjmašīnas bieža lietošana izraisa asins cirkulācijas problēmas rokās un pirkstos. Makita pielika pūles, lai attīstītu tādu elektroinstrumentu dizainu, kas samazinātu vibrāciju (šim mērķim tika izstrādāts AVT līdzsvarotāju mehānisms).
 
Makita izceļas ar bezvadu instrumentu ražošanu. Tā ir pilnībā izstrādājusi akumulatoru uzlādes sistēmu Li-ion baterijām. Šīs baterijas saglabā digitālu savienojumu ar lādētājiem, kā rezultātā notiek to optimāla uzlāde. Makita lādētājs ir izstrādāts veidā, kas ļauj noteikt tā pašreizējo stāvokli un izvēlēties vispiemērotāko uzlādes režīmu. Šis Japāņu ražotājs ir izveidojis jaunas tehnoloģijas baterijas, kas no konkurentu piedāvājuma atšķiras ar ātru uzlādes laiku, kas aizņem tikai 22 minūtes. Līdz ar to baterijas var izmantot pārmaiņus, netērējot laiku katras ierīces uzlādei.
 
Makita ievieš jauninājumus. Tā bija pasaulē pirmā kompānija, kas sāka ražot bezvadu urbjus (1969). Tā izstrādāja pirmo urbi ar NiCD baterijām 1978.g. 1981.g. viņi izgatavoja pirmo pneimatisko naglu pistoli. 20.gs. sešdesmitajos gados, kad tirgu pārsteidza jauninājums – bezkontaktu motori – Makita bija pirmie, kas šo tehnoloģiju ieviesa elektroinstrumentu nozarē. Bezkontaktu elektroinstrumenti darbojas efektīvāk salīdzinājumā ar anoloģiskiem modeļiem ar kontaktu savienojumu, jo lielāka daļa akumulatora enerģijas tiek novadīta tiešo uzdevumu izpildei, kas savukārt nozīmē, ka tie ir ilgāk lietojami.
 
Makita ir salīdzināta ar Bosch zilo līniju. Lai gan Bosch piedāvā plašāku preču klāstu, Makita cenšas konkurēt nevis ar pārveidojumu kvantitāti, bet ar iespēju vienu instrumentu izmantot dažādu uzdevumu izpildei. Makita ir īpaši spēcīga sekojošo produktu kategorijās:
 
 
Makita īpaša pazīme ir daudzu instrumentu pārdošana bez baterijām un akumulatoriem par zemāku cenu. Šie instrumenti ir marķēti ar burtu “Z”. Makita vienāda sprieguma beterijas var izmantot dažādiem šī ražotāja instrumentiem. Līdz ar to lielāks instrumentu un mazāks bateriju skaits ļauj ietaupīt. Īpaši ērti tas ir tiem, kas neplāno lietot vairākus instrumentus vienlaicīgi.
 
Lai arī Makita instrumenti nav lēti, tie izceļas ar optimālu kvalitātes un cenas attiecību. To cenas ir balstītas uz to funkcijām un spējām.