Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Asmens dārza grieznēm Fiskars L104, L108, LX94, LX98, L78, L94, L98

Preces kods300481

€23,00 ar PVN
Skaits:
  • 1 gab. mūsu noliktavā. Prece tiks piegādāta jau nākošajā darba dienā, ja pasūtījums tiks veikts līdz pulksten 16:00.

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Fiskars
Kopējais svars ar iepakojumu 0,36 kg
Piemērots instrumentam Fiskars Power Gear L78, Fiskars Power Gear L94, Fiskars Power Gear L98, Fiskars Power Gear X LX94, Fiskars Power Gear X LX98, Fiskars Quantum L104, Fiskars Quantum L108

Fiskars sevī iemieso kvalitātes un novatorisma tradīcijas. Uzņēmums, kas dibināts 1649.gadā Somijas pilsētiņā, šodien ir vispasaules korporācija, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs četros zemeslodes kontinentos. Fiskars pirms 30 gadiem radītās grieznes ar oranžiem rokturiem aizvietoja smagās kaltās šķēres un padarīja griešanu daudz vieglāku un ērtāku. Kopš tā laika Fiskars saviem klientiem ir radījis arī citus rokas instrumentus plašam lietotāju klāstam, piemēram, amatniekiem, pavāriem, šuvējiem, tūristiem un dārzniekiem.
Fiskars ergonomiskie un uzlabotie dārza instrumenti ir radīti dārzniekiem, kuriem patīk strādāt ar viegliem, ērtiem un drošiem darbarīkiem. Ar šiem produktiem griešanu un rakšanu viegli pārvērst par izpriecu. Arī profesionāļi atzīst, ka Fiskars dārza instrumenti ir piemēroti ilgstošam, kā arī smagam darbam.
Lielu uzmanību Fiskars pievērš instrumentu ergonomikai un drošībai. Kvalitatīva un pareiza instrumentu aprūpe nodrošina to ilgāku darba mūžu, līdz ar to darbarīki ir lietojami daudzus gadus. Izvēlieties piemērotāko instrumentu darbam - atrodiet plašajā Fiskars griešanas, stādīšanas un rakšanas darbarīku piedāvājumā sev atbilstošāko un darbs dārzā kļūs par izpriecu.