Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 0 € - 1114
Ražotājs
Trokšņu slāpējošo austiņu tips
Aizsargaustiņu konstrukcija
Aizsargaustiņu komponente
Trokšņu slāpēšanas līmenis (db)
  1. SNR 33 (7)
  2. SNR 35 (6)
  3. SNR 37 (1)
  4. Show more

Aizsargaustiņas

Mēs piedāvājam plašu trokšņu slāpēšanas austiņu klāstu. Šeit Jūs atradīsit austiņas no Honeywell, 3M, Zekler un citu ražotāju piedāvājuma.

Lai vienkāršotu meklēšanu, Jūs varat izmantot ražotāja, austiņu veida, austiņu dizaina un trokšņa slāpēšanas līmeņa filtrus.

Jūs varat izvēlēties tādu produkta veidu, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Pastāv šāda veida austiņas: standarta veida, ar Bluetooth savienojumu, ar iebūvētiem mikrofoniem, ar radio, ar AUX savienojumu vai ar divvirzienu sakaru aprīkojumu.

Aizsargaustiņas var iedalīt šādās dizaina grupās: ar galvas saiti, salokāmas ar galvas saiti, pakarināmas uz kakla, pievienotas ķiverei, austiņas ar sejas aizsargu un/vai ķiveri.

Standarta austiņas

Šīs ir vienkāršas troksni bloķējošas austiņas bez īpašām funkcijām.

Ar Bluetooth

Troksni slāpējošo austiņu Bluetooth savienojumu var izmantot, lai tās savienotu ar mobilo telefonu. Šī veida austiņas ļaus Jums darba laikā atbildēt uz telefona zvaniem un sarunāties.

Ar AUX savienojumu

Šī veida austiņas var savienot ar ārējo skaņas avotu (MP3 atskaņotāju, pārnēsājamo radio, planšetdatoru, mobilo telefonu utt.) un darba laikā klausīties savu iecienītāko mūziku.

Ar radio

Troksni slāpējošās austiņas ar iebūvētu radiouztvērēju ļaus Jums darba laikā klausīties savu iecienītāko radiostaciju.

Ar mikrofoniem apkārtējās vides skaņām

Austiņas ar iebūvētiem mikrofoniem ne tikai nomāc apkārtējās vides skaņas, bet arī atskaņo dažas to frekvences ausij drošā skaļumā. Šādā veidā lietotājs ir pasargāts no kaitīgiem trokšņiem, taču nezaudē saikni ar vidi un var dzirdēt atsevišķas skaņas drošā līmenī. Iebūvētie mikrofoni var būt aktīvi - šajā gadījumā mikrofoni nomāc lielu trokšņu intensitāti, un lietotājs dzirdēs visas apkārtējās vides drošā līmenī.

Ar divvirzienu radio savienojumu

Iebūvēts radiofrekvenču uztvērējs/raidītājs atļauj lietotājiem komunicēt savā starpā, ja viņu austiņas tiek uzstādītas konkrētā frekvencē. Dažos gadījumos šāda saziņa darba vietā ir obligāta.

Trokšņa slāpēšanas līmenis SNR un drošs trokšņu līmenis

SNR ir  saīsinājums no "Signal to Noise Ratio" (signāla un trokšņa attiecība). Skaitlis, kas norādīts kopā ar šiem burtiem, (piemēram, SNR 30) norāda, kādā mērā (dB) austiņas samazina apkārtējās vides trokšņus.

Piemēram, ja apkārtējā trokšņa līmenis konkrētā darba vietā ir 120 dB un lietotājs izmanot SNR 30 austiņas, lietotāja dzirde būs pakļauta 90 dB troksnim.

120 dB - 30 dB = 90 dB

Ieteicamais visas darba dienas (8 st.) maksimālais drošais skaņas līmenis ir 80 dB. Tādēļ, izvēloties piemērotas austiņas, Jums ir jāzina trokšņa līmenis darba zonā, kā arī austiņu garantētais trokšņa slāpēšanas līmenis (SNR).