Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Saru birste Dremel 404; 13,0 mm; 2 gab.

Preces kods66775

€6,00 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Dremel
Kopējais svars ar iepakojumu 0,01 kg
Darba diametrs 13 mm
Galeņa diametrs 3,2 mm
Optimālie apgr./min. 15000 min-1
Daudzums iepakojumā 2 gabali
Apstrādei Juvelierizstrādājumu, Mīksto metālu, Sudraba

Uzņēmumu Dremel 1932. gadā Viskonsinā, ASV, dibināja Alberts. J. Dremels (Albert J. Dremel). 1993. gadā uzņēmumu iegādājās uzņēmums Robert Bosch GmbH.
Dremel rotācijas darbarīku galvenā īpašība ir maināms darbības ātrums diapazonā 3000–37000 apgriezieni minūtē. Dremel darbarīka rumbai var pievienot dažādus piederumus, padarot darbarīku piemērotu dažādu uzdevumu veikšanai, tostarp urbšanai, slīpēšanai, asināšanai, griešanai, tīrīšanai, pulēšanai, slīpēšanai ar lenti, kalšanai un gravēšanai. Ir pieejami gan ar akumulatoru darbināmi modeļi, gan modeļi ar vadu. Šiem darbarīkiem var pievienot simtiem dažādu Dremel piederumu.
Uzņēmums Dremel piedāvā arī darbarīkus, kas nav rotācijas darbarīki, tostarp līmes pistoles, lentzāģus, grebšanas zāģus un lodāmurus. Tie visi ir paredzēti īpaši precīzu darbu veikšanai.

Iesakām:

Dremel produktiem tiek sniegta 24 mēnešu garantija, taču, ja tie tiek izmantoti profesionālā nolūkā, tiek sniegta 12 mēnešu garantija. Ja konstatējat darbarīka darbības traucējumus, lūdzu, nogādājiet darbarīku un tā pirkšanas dokumentu tuvākajā DREMEL darbarīku tirdzniecības centrā vai sazinieties ar klientu apkalpošanas dienestu.