Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 60 € - 5146
Ražotājs
Dzinēja tips
Nominālā ieejas jauda
  1. 1200 W - 2300 W
Regulējama tvaika plūsma
Šļūtenes garums
Piemērots tīrīšanai
Tilpums
  1. 1,3 l (3)
  2. 1,5 l (1)
  3. 2 l (1)
  4. 4 l (1)
  5. Show more
Maks. spiediens
Produkta karogi

Tvaika tīrītāji

Tvaika tīrīšana ir ļoti efektīva tīrīšanas metode. Pirms iegādāties tvaika tīrītāju, Jums būtu jāņem vērā un jāizvērtē šīs tīrīšanas metodes priekšrocības.

Tvaika tīrīšana balstās uz 3 galvenajiem elementiem - spiedienu, ātrumu un temperatūru. Tvaiku rada spiediens, kas pielīdzināms šampanieša pudeles attaisīšanai. Tā, piemēram, tvaiks no Karcher ražotā tvaika tīrītāja tiek izdzīts ar ātrumu 170 km/h un līdz ar to netīrumi tiek noņemti ļoti efektīvi. Sākotnējā tvaika temperatūra ir 100 grādi, bet, protams, kustības laikā temperatūra mazinās. Karstums ietekmē netīrumus, bet ne tīrāmo virsmu.
 
Galvenās tvaika tīrītāju priekšrocības:
1. Dezinfekcija. Karsts tvaiks iznīcina dažādas baktērijas un mikrobus, to skaitā arī salmonellu.
2. Tā ir videi draudzīga tīrīšanas metode - tvaika tīrīšanai nav vajadzīgi ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi. Ilgākā laika periodā Jūs ne tikai ietaupīsiet naudu - kas tiktu izmantota ķīmisko tīrīšanas līdzekļu iegādei -, bet arī dzīvosiet un strādāsiet ekoloģiskākā vidē.
3. Ātrāka tīrīšana. Mikroskopiskās tvaika daļiņas iekļūst grūti sasniedzamās tīrāmo virsmu porās, tādējādi tīrot pat iekaltušus traipus.
                                            
Tvaika tīrītājus var izmantot praktiski jebkurā vietā dažādu darbu veikšanai.
Iegādājoties tvaika tīrītāju, pievērsiet uzmanību boilera kapacitātei – jo lielāka ir boilera kapacitāte, jo lielāks būs Jūsu tvaika tīrītāja darbības laiks. Tomēr jāņem vērā arī uzsildes laiks, kas atkarībā no modeļa un boilera kapacitātes var ilgt pat līdz 30 minūtēm. Izmantojiet laiku lietderīgi un sagatavojiet tīrāmās virsmas tīrīšanai!

Svarīgi ņemt vērā faktu, ka tvaika temperatūra ir ļoti augsta un ir materiāli, kam tas var nepatikt. Tādi ir, piemēram, sintētiskie audumi, tomēr bez rūpēm tvaika tīrītājus var izmantot dabiskajai šķiedrai (linam, vilnai, kokvilnai) un dabiskās šķiedras audumam ar minimālu sintētikas piedevu.