Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Paklāju tīrīšanas līdzeklis Karcher RM 519; 1 l

Preces kods80305

€11,00 ar PVN
Skaits:

 Maksājiet ar bankas karti - Omniva un Venipak
 Maksājiet skaidrā naudā - Venipak
 60 dienu atgriešanas garantija
 Līzings

Ražotājs Kärcher
Kopējais svars ar iepakojumu 1,2 kg
Tilpums 1 litrs
Piemērots tīrīšanai Netīrumus, Paklājus, Tekstilu
Piemērots instrumentam Karcher PUZZI 10/1, Karcher PUZZI 10/2 Adv, Karcher PUZZI 8/1 C, Karcher SE 4001, Karcher SE 4001 Plus, Karcher SE 4002, Karcher SE 5.100

Karcher RM519 ātri žūstošs šķidrais paklāju tīrītājs 1L

Pieejams 1 litra pudelē.

Ātri žūstošais paklāju tīrītājs noņem ikdienas traipus gandrīz bez jebkādas piepūles un ļauj paklāju atkal izmantot jau pēc īsa brīža. Piemērots paklāju, grīdsegu, mīksto mēbeļu, automašīnu sēdekļu/salonu virsmu utml. tīrīšanai. Nožūst līdz pat 30% ātrāk nekā parastie izsmidzināmie mazgāšanas līdzekļi.

Pievienojiet 100-200ml RM519 tvertnē un piepildiet to ar 4l siltu ūdeni. Vienlaicīgi uzklājiet un arī tīriet! Noturīgu traipu tīrīšanai uzsmidziniet un ļaujiet 5 minūtes iedarboties, tad veiciet tīrīšanu.

Pārklājums: 1L ir pietiekams aptuveni 80m2.

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.