Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Putekļusūcējs ar mazgāšanas funkciju Karcher PUZZI 8/1 C


Preces kods 20374
Ražotājs Kärcher
Svars 10 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 12,95 kg
Iepakojuma izmēri 530x330x440 mm
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Elektriskais
Vakuums (iesūkšanas jauda) 236 mbar
Nominālā ieejas jauda 1200 W
Optimālais tilpums mitriem putekļiem un dubļiem, l 7
Šļūtenes garums 2,5 m
Tīrīšanas platums 18 cm
Maks. gaisa ātrums 61 l/s
Smidzināšanas spiediens 2,5 bar
Smidzināšanas apjoms 1 l/min
Vada garums 7,5 m
Putekļusūcēja filtra klase Nav dota
Filtra izkratīšana Nav automātiska filtra izkratīšana
Var izmantot ar sienu slīpmašīnu
Mazgāšana ar ūdeni un tīrāmo līdzekli
Elektriskā ligzda savienošanai ar citu instrumentu
Komplektā ietilpst Izsmidzināšanas un sūkšanas šļūtene, Uzgalis mēbelēm, mazām platībām
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Jaudīga un kompakta smidzināšanas-sūkšanas ierīce, piemērota paklāju, mēbeļu apvilkumu tīrīšanai. Instruments ir viegli transportējams, tas sver tikai 9.3kg. Efektīva mitrā tīrīšana, salīdzinot ar konkurentu produktiem - ļoti ātra tīrīšana un jau drīz pa virsmu atkal var staigāt. Atcerieties iegādāties papildu tīrīšanas līdzekļus!

Iepazīstieties ar instrumentu, noskatoties šo video:

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.