Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Elektriskā triecienatslēga Bosch GDS 30 Professional

Preces kods25570

€1 351,00 ar PVN
Skaits:

"Zilās" sērijas Bosch instrumentiem ir gada garantija. Reģistrējiet Jūsu Bosch instrumentu www.bosch-pt.com/warranty 4 nedēļu laikā pēc to iegādes un Jūs saņemsiet bezmaksas 3 gadu garantiju.

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Bosch
Svars 7.3 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 11,060 kg
Instrumentu izmēri 431x436 mm
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Dzinēja tips Elektriskais
Nominālā ieejas jauda 920 W
Galviņas montāžas tips 1"
Apgriezienu skaits 860 min-1
Maksimālais apgriezienu skaits 860 /min
Maks. griezes moments 1000 Nm
Impulsa triecienrežīms (palīdz efektīvāk ieskrūvēt/atskrūvēt skrūves)
Komplektā iekļauts pieskrūvējams sānu rokturis +
Vai komplektā ir iekļauts koferis Prece iepakota kartona iepakojumā
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Triecienuzgrieznētājs Bosch GDS 30 Professional ir piemērots automašīnu montāžai un remontam, celtniecības darbu veikšanai, speciālo transporta līdzekļu izgatavošanai, smagajai un naftas ķīmijas rūpniecībai. Divās pozīcijās pievienojams papildrokturis. Āķis instrumenta piekāršanai. Augsta triecienizturība un mazs svars. Skrūvju atlaišana/pievilkšana uz labo/kreiso pusi. Elastīgi stieņi (papildaprīkojums) nepieciešamā griezes momenta nodrošināšanai. Viegli maināmi piederumi. Ērti lietot arī kreiļiem. Komplektā: papildrokturis.  

Šeit jūs atradīsiet visus Bosch instrumentus un piederumus. Bosch instrumentu klāstu var iedalīt šādās grupās:

  • Blue Bosch (Bosch Professional) līnija - tie ir profesionāli instrumenti, kas atbilst visaugstākajām jaudas, precizitātes un ilgmūžības prasībām. Lielākā daļa šo instrumentu tiek piegādāti inteliģentas transportēšanas sistēmas "L-BOXX" plastmasas koferos.
  • Zaļā Bosch līnija - instrumenti mājai, hobijiem un dārza darbiem. Šos instrumentus izceļ augstas kvalitātes, jaunāko tehnoloģiju, ērta dizaina un labas cenas kombinācija.
  • Bosch mērinstrumenti - instrumenti profesionāļiem un 'Dari pats!' entuziastiem, kas palīdz iegūt plakanas virsmas, izmērīt attālumus, leņķus un slīpumu, kā arī atrast slēptos objektus.
  • Bosch piederumi - visā piedāvājumā ir vairāk nekā 8000 produktu (urbji betonam, metālam, kokam un citiem materiāliem, kalti, uzgaļi, griešanas asmeņi, abrazīvie materiāli utt.). Visiem Bosch piederumiem ir augsta kvalitāte.

Īsumā par uzņēmuma vēsturi:

Robert Bosch GmbH tika dibināts 1886. gadā, Štutgartē, Vācijā.

Uzņēmuma dibinātājs bija Roberts Bošs (Robert Bosch). Viņš bija inovators, kas radījis daudzus tehnoloģiskus atklājumus. Roberts Bošs bija ļoti aktīvs arī sociālajā jomā un darbojās kā filantropists. Viņš nodibināja slimnīcu, bija pirmais uzņēmējs, kurš savās rūpnīcās sāka izmantot 8 stundu maiņas likumu un darīja  vēl daudz vairāk, lai padarītu ikviena dzīvi labāku.

Tagad Bosch korporācija ir pazīstama kā pasaulē lielākais automobiļu detaļu ražotājs. Būtu ļoti grūti atrast transportlīdzekli visā pasaulē, kam nav vismaz vienas Bosch detaļas. Automobiļu detaļas veido apmēram 60% no visa uzņēmuma apgrozījuma.

Bosch ir pazīstams arī kā sildīšanas risinājumu, rūpniecisko iekārtu, sadzīves tehnikas un elektroinstrumentu ražotājs.

Uzņēmums Bosch ir reģistrējis vairāk nekā 4000 patentu. Šis skaitlis lieliski atspoguļo uzņēmuma aizraušanos ar inovācijām. Īpaša uzmanība tagad tiek pievērsta akumulatoru tehnoloģiju attīstībai.