Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Tvaika tīrītājs Karcher SC 5 + gludeklis

Preces kods206122


Ražotājs Kärcher
Svars 6 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 10,75 kg
Regulējama tvaika plūsma
Maks. spiediens 4,2 bar
Uzpildes tilpums 1,5 l
Drošības vārsts
Funkcija VapoHydro
Bērniem droša prece
Iebūvēta piltuve
Var savienot ar tvaika gludekli
Komplektā atkaļķošanas nūjiņas
Komplektā apaļa birste, melna
Komplektā frotē drāniņa rokas uzgalim
Mikrošķiedru drāniņas +
Komplektā grīdas uzgalis +
Komplektā rokas uzgalis
Komplektā tvaika gludeklis
Nominālā ieejas jauda 2200 W
Dzinēja tips Elektriskais
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.