Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18-2-Li Plus; 18 V; 2x2,0 Ah akum.


Preces kods 88435
Ražotājs Bosch
Svars 1.5 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 5,124 kg
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Iepakojuma izmēri 440x350x140 mm
Dzinēja tips Akumulatora
Akumulatora tips Li-Ion (Litija-jonu akumulators)
Akumulatora spriegums 18 V
Akumulatora ietilpība 2,0 Ah
Akumulatora ietilpība un vienumu skaits 2x2,0 Ah
Uzlādes ilgums 60 min
Apgriezienu skaits 0-500/0-1900 min-1
Maksimālais apgriezienu skaits 1900 /min
Maks. griezes moments 63 Nm
Griezes momenta pakāpju skaits 21
Spīļpatronas diametrs 1,5-13 mm
Maksimālais urbja uzgaļa diametrs koka urbšanai 38 mm
Maksimālais urbja uzgaļa diametrs tērauda urbšanai 13 mm
Pārnesumu skaits 2 pārnesumi
Standarta skrūves Ø 8 mm
Rotācija pa labi/pa kreisi
ECP (elektroniskā elementu aizsardzība) +
Vai komplektā ir iekļauts koferis Jā, L-Boxx
Komplektā - lādētājs
Svarīga piezīme Akumulators sasniedz pilnu jaudu pēc 3-4 uzlādes reizēm
Iestrādāts LED apgaismojums
Aizsardzība pret pārslodzi
Uzlādes līmeņa indikators

Kompakta un jaudīga urbjmašīna-skrūvgriezis Bosch GSR 18-2-Li Plus piemērota gan izmantošanai mājas darbiem, gan ikdienas lietošanā profesionāļiem. Ar augsto griezes momentu līdz 63 Nm varēsiet viegli urbt caurumus kokā ar urbjiem diametrā līdz 38 mm un tēraudā – diametrā līdz 13 mm. Instruments ar diviem ātrumiem un reversa funkciju. Apgriezienu jauda no 0 līdz 1900 apgriezieniem minūtē regulējama spiežot instrumenta palaišanas pogu. Patronas diametrs – 13 mm. 2 komplektā esošie ātri uzlādējamie 18 voltu (V) 2 ampērstundu (Ah) akumulatori nodrošinās darbu bez apstājas. Akumulatoru uzlādes laiks no nulles – 60 minūtes. Ērtais un ergonomiskais instrumenta dizains ar mīkstinātu rokturi ļaus ilgi strādāt nenogurdinot rokas. Instrumentam ir iebūvēts balts “LED” apgaismojums, kas precīzi izgaismo urbšanas vai skrūvēšanas vietu, tādējādi nodrošinot darbu arī slikti apgaismotās vai tumšās vietās. Tāpat instruments ir aprīkots ar elektronisko šūnu aizsardzību no instrumenta pārkaršanas un dziļās izlādes, kā arī ar elektronisko dzinēja aizsardzības sistēmu no dzinēja pārslodzes vai nobloķēšanās. Šis ir iemesls kāpēc strādājot ar Bosch GSR 18-2-Li Plus varēsiet koncentrēties tikai uz darbu un instruments aizsargās pats sevi.

Komplektā ietilpst: Urbjmašīna-skrūvgriezis GSR 18-2-Li Plus, 2x2,0Ah 18V akumulatori, lādētājs, piemontējams āķis instrumenta piestiprināšanai pie jostas, piemontējams uzgaļu turētājs un "L-Boxx" koferis.

Šeit jūs atradīsiet visus Bosch instrumentus un piederumus. Bosch instrumentu klāstu var iedalīt šādās grupās:

  • Blue Bosch (Bosch Professional) līnija - tie ir profesionāli instrumenti, kas atbilst visaugstākajām jaudas, precizitātes un ilgmūžības prasībām. Lielākā daļa šo instrumentu tiek piegādāti inteliģentas transportēšanas sistēmas "L-BOXX" plastmasas koferos.
  • Zaļā Bosch līnija - instrumenti mājai, hobijiem un dārza darbiem. Šos instrumentus izceļ augstas kvalitātes, jaunāko tehnoloģiju, ērta dizaina un labas cenas kombinācija.
  • Bosch mērinstrumenti - instrumenti profesionāļiem un 'Dari pats!' entuziastiem, kas palīdz iegūt plakanas virsmas, izmērīt attālumus, leņķus un slīpumu, kā arī atrast slēptos objektus.
  • Bosch piederumi - visā piedāvājumā ir vairāk nekā 8000 produktu (urbji betonam, metālam, kokam un citiem materiāliem, kalti, uzgaļi, griešanas asmeņi, abrazīvie materiāli utt.). Visiem Bosch piederumiem ir augsta kvalitāte.

Īsumā par uzņēmuma vēsturi:

Robert Bosch GmbH tika dibināts 1886. gadā, Štutgartē, Vācijā.

Uzņēmuma dibinātājs bija Roberts Bošs (Robert Bosch). Viņš bija inovators, kas radījis daudzus tehnoloģiskus atklājumus. Roberts Bošs bija ļoti aktīvs arī sociālajā jomā un darbojās kā filantropists. Viņš nodibināja slimnīcu, bija pirmais uzņēmējs, kurš savās rūpnīcās sāka izmantot 8 stundu maiņas likumu un darīja  vēl daudz vairāk, lai padarītu ikviena dzīvi labāku.

Tagad Bosch korporācija ir pazīstama kā pasaulē lielākais automobiļu detaļu ražotājs. Būtu ļoti grūti atrast transportlīdzekli visā pasaulē, kam nav vismaz vienas Bosch detaļas. Automobiļu detaļas veido apmēram 60% no visa uzņēmuma apgrozījuma.

Bosch ir pazīstams arī kā sildīšanas risinājumu, rūpniecisko iekārtu, sadzīves tehnikas un elektroinstrumentu ražotājs.

Uzņēmums Bosch ir reģistrējis vairāk nekā 4000 patentu. Šis skaitlis lieliski atspoguļo uzņēmuma aizraušanos ar inovācijām. Īpaša uzmanība tagad tiek pievērsta akumulatoru tehnoloģiju attīstībai.