Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Viegls dārza kultivators Fiskars 136510

Preces kods25901

€40,00 ar PVN
Skaits:

 Ērta un ātra pasūtīšana tiešsaistē jebkurā laikā.
 Speciālistu konsultācijas un pasūtījumi pa tālruni +37167859166 (darba dienās no 8:00 līdz 17:00)
 BEZMAKSAS piegāde pasūtījumiem virs 99 EUR.
 60 dienu atgriešanas iespēja (nelietotām precēm to oriģinālajā iepakojumā).
 Nomaksas iespēja no 50 EUR.
 Pasūtījumiem virs EUR 100 bezprocentu līzings līdz pat 6 mēnešiem.
 Verkter.lv- izvēlies ērti, saņem ātri!

 

Ražotājs Fiskars
Svars 0.755 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 0.79 kg

Fiskars sevī iemieso kvalitātes un novatorisma tradīcijas. Uzņēmums, kas dibināts 1649.gadā Somijas pilsētiņā, šodien ir vispasaules korporācija, kas darbojas vairāk nekā 20 valstīs četros zemeslodes kontinentos. Fiskars pirms 30 gadiem radītās grieznes ar oranžiem rokturiem aizvietoja smagās kaltās šķēres un padarīja griešanu daudz vieglāku un ērtāku. Kopš tā laika Fiskars saviem klientiem ir radījis arī citus rokas instrumentus plašam lietotāju klāstam, piemēram, amatniekiem, pavāriem, šuvējiem, tūristiem un dārzniekiem.
Fiskars ergonomiskie un uzlabotie dārza instrumenti ir radīti dārzniekiem, kuriem patīk strādāt ar viegliem, ērtiem un drošiem darbarīkiem. Ar šiem produktiem griešanu un rakšanu viegli pārvērst par izpriecu. Arī profesionāļi atzīst, ka Fiskars dārza instrumenti ir piemēroti ilgstošam, kā arī smagam darbam.
Lielu uzmanību Fiskars pievērš instrumentu ergonomikai un drošībai. Kvalitatīva un pareiza instrumentu aprūpe nodrošina to ilgāku darba mūžu, līdz ar to darbarīki ir lietojami daudzus gadus. Izvēlieties piemērotāko instrumentu darbam - atrodiet plašajā Fiskars griešanas, stādīšanas un rakšanas darbarīku piedāvājumā sev atbilstošāko un darbs dārzā kļūs par izpriecu.