Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
 1. 106 € - 1624
Ražotājs
 1. RYOBI (8)
 2. Scheppach (2)
 3. Yato (1)
 4. Skil (3)
 5. Texas (1)
 6. Al-ko (5)
 7. Ikra Mogatec (5)
 8. Show more
Akumulatora spriegums
 1. 64 V (2)
 2. PDC (1)
 3. Show more
Zāles griešanas sistēma
Enerģiju taupošs bezoglīšu motors
Pašgājējs
Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana
Vai komplektā ietilpst akumulators
Savācējgroza ietilpība
 1. 67 l (1)
 2. 70 l (20)
 3. Show more
Zāles pļaušanas platums
 1. 41 cm (5)
 2. 42 cm (3)
 3. 43 cm (6)
 4. 46 cm (26)
 5. 48 cm (9)
 6. 51 cm (6)
 7. 53 cm (14)
 8. 53,4 cm (7)
 9. 61 cm (1)
 10. Show more
Akumulatora ietilpība
Korpusa materiāls
Priekšējo riepu izmēri
Aizmugures riepu izmēri
 1. 230 mm (23)
 2. 240 mm (1)
 3. 250 mm (2)
 4. 280 mm (3)
 5. Show more
Aizsardzība pret pārslodzi
Uzlādes līmeņa indikators
Drošības klase
Produkta karogi
Rādīt vairāk filtrus

Akumulatora zāles pļāvēji

Tirgū parādās arvien vairāk litija-jonu akumulatora instrumentu. To skaitā:

•zāles pļāvēji;
•dzīvžogu šķēres;
•zāles trimmeri;
•dzirkles;
•motorzāģi.

Šī bezvadu instrumentu veida augošā popularitāte ir to īpaši ērtās un komfortablās ikdienas dārza darbu veikšanas nopelns.

Mazāks svars – ērtāka izmantošana

Litija-jonu akumulatoru priekšrocība ir to vieglums. Piemēram, bezvadu zāliena pļaujmašīnas ir līdz pat 40% vieglākas nekā benzīna pļāvēji. Šī īpašība nosaka instrumentu manevrējamību. Vieglums ir ļoti svarīgs, piemēram, šķērēm vai dzirksnēm, īpaši, ja ar tām strādājat ilgstošā laika posmā, jo šie instrumenti neļaus Jūsu rokām nogurt.

Ērts un bez strāvas pievada

Litija-jonu bezvadu instrumenti ir tikpat viegli un klusi kā elektroinstrumenti, tomēr tie strādā neatkarīgi no strāvas padeves. Lietojot litija-jonu akumulatora instrumentus, izvairīsieties no vadu nejaušas sagriešanas - situācijas, kuras risināšana būs gan dārga, gan laikietilpīga. Pie tam - Jums vairs nekad nebūs lieki jātērē laiks, lai atšķetinātu vadus.

Drošība + miniāla apkope

Tāpat kā benzīna motora ierīces, arī bezvadu instrumenti ir viegli pārvietojami, tomēr daudz drošāki. Bezvadu instrumenti ļaus izvairīties no tādām problēmām kā, piemēram, izplūdes gāzu nepatīkamā aromāta vai lielu degvielas tvertņu uzglabāšanas radītā riska (īpaši attiecas uz smēķētājiem). Ierīces ar litija-jonu baterijām prasa minimālu apkopi, pēc to lietošanas instrumenti uzreiz var tikt likti atpakaļ plauktā. Šīs ierīces ir arī videi draudzīgākas, jo patērē mazāk enerģijas un rada mazāku oglekļa dioksīda daudzumu.

Nepastāv uzlādes ierobežojumi

Litija-jonu baterijas no citiem bateriju veidiem atšķiras ar to, ka pārlādēšanas, pilnīgas izlādes vai pārkaršanas dēļ tās nevar tikt sabojātas - to nodrošina elektroniskā šūnu aizsardzība. Tāpat ir svarīgi arī tas, ka varat instrumentus uzlādēt jebkurā laikā un jebkurā to uzlādes posmā. Šīs ierīces vienmēr ir gatavas lietošanai. 

Viens akumulators visam!

Ir vērts ņemt vērā to, ka šo instrumentu ražotāji cenšas apvienot dažādus akumulatorus saviem instrumentiem. Līdz ar to Jūs varat izmantot vienu akumulatoru vairākiem instrumentiem. Tas ir īpaši ērti gadījumos, ja vēlaties aizstāt izlādējušos akumulatoru ar citu - uzlādētu - un nekavējoties turpināt strādāt.