Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
 1. 37 € - 2907
Ražotājs
 1. Yato (1)
 2. Skil (4)
 3. Flex (1)
 4. Leica Geosystems (11)
 5. Kapro (16)
 6. Nedo (1)
 7. Show more
Lāzera tips
Maks. mērīšanas distance
 1. 25 m (9)
 2. 30 m (48)
 3. 35 m (9)
 4. 45 m (3)
 5. 50 m (2)
 6. 60 m (10)
 7. 70 m (3)
 8. 76 m (1)
 9. 80 m (1)
 10. 100 m (2)
 11. 600 m (1)
 12. Show more
Vītnes diametrs
Maks. mērīšanas attālums ar uztvērēju
 1. 250 m (2)
 2. 300 m (7)
 3. 400 m (3)
 4. 600 m (10)
 5. 650 m (3)
 6. 800 m (1)
 7. Show more
Vai komplektā ir iekļauts koferis
Stara krāsa
Vertikāla actiņa
Drošības klase
 1. IP68 (5)
 2. Show more
Produkta karogi

Lāzera nivelieri

Pasaulē zināmāko ražotāju LEICA, BOSCH, DEWALT, BMI, MAKITA u.c. lāzera nivelieru piedāvājumi gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Šeit atradīsiet punktu, krustlīniju, rotācijas un kombinētos lāzera nivelierus.

Izmantojot pielāgotos filtrus vajadzīgo nivelieri atradīsiet viegli un ātri. Instrumentu varat meklēt izvēlētajā cenas kategorijā, pēc ražotāja, lāzera tipa, maksimālā darbības attāluma un lāzera stara krāsas. Zaļas krāsas lāzeris ir labāk redzams strādājot intensīvas izgaismošanas apstākļos.

Tāpat mūsu internetveikalā atradīsiet lāzera nivelieriem paredzētos uztvērējus, mērlatas, statīvus ar turētājiem un citus piederumus.

Krustlīniju lāzeri

Šī tipa nivelieri veido horizontālu, vertikālu vai arī abas savstarpēji krustojošas līnijas. Atsevišķiem modeļiem ir iespēja nostatīt nepieciešama leņķa līniju veidošanu. Šie nivelieri paredzēti dažādas precizitātes darbu veikšanai (piem., mēbeļu novietošanai/piekabināšanai pie sienas, dažādu konstrukciju montāžai, krāsošanai, tapešu/flīžu līmēšanai, stiprinājumu pievienošanai u.c. darbiem).

Kombinētie lāzeri

Šiem nivelieriem iespējamas dažādu funkciju kombinācijas. Lielākā daļa no tiem var veidot 360° horizontālas, vertikālas vai arī abas savstarpēji krustojošas līnijas. Dažiem no šiem nivelieriem papildus ir funkcija dāžādās plaknēs veidot punktus. Šie instrumenti ir neaizvietojami, ja telpas visās plaknēs nepieciešams izveidot horizontālas, vertikālas vai arī abas plaknes līnijas vienlaicīgi (piem., montējot piekarināmos griestus vai dažādas konstrukcijas, būvējot starpsienas un darot citus līdzīgus darbus).

Rotējošs stars

Rotācijas nivelieru galviņa veido punkta lāzera staru, kas rotējot ap savu asi veido plakni (360° leņķī kustīgs lāzera stars). Lielākā daļu rotācijas nivelieru veido ne tikai horizontālu, bet arī vertikālu staru. Visus šī tipa nivelierus iespējams izmantot kopā ar lāzera uztvērējiem, tādējādi nodrošinot šī instrumenta darbību lieliem attālumiem un intensīvas apgaismes apstākļos (piem., izmantošanai zemes līdzināšanas darbos, ārdarbos, darbam ļoti plašās telpās u.c. darbiem).

Punkta lāzeri

Nivelieri, kas veido punktus dažādās plaknēs ir ļoti noderīgi veicot dažādus montāžas/instalācijas darbus. Ar to palīdzību ļoti viegli pārcelt uz griestiem/grīdas/sienas atzīmētu punktu uz citu plakni - grīdas/griestiem/sienas (piem., vertikālu trubu montāža, kolonu būve u.c. līdzīgi darbi).