Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 69 € - 1167
Ražotājs
  1. Ikra Mogatec (2)
  2. Show more
Akumulatora spriegums
Dzinēja tips
Akumulatora tips
Nominālā ieejas jauda
  1. 600 W - 4500 W
Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana
Vai komplektā ietilpst akumulators
Motora ražotājs
Savācējgroza ietilpība
Akumulatora ietilpība

Aeratori

Jūsu zāliens ir dzīvs organisms, kam nepieciešams gaiss, ūdens un barības vielas. Staigājot pa zālienu, Jūsu kājas mīda augsni, padarot skābekļa pievadi sarežģītāku. Bez skābekļa Jūsu zāliens būs badā, un vecās zāles saknes un sūnas traucēs augiem iegūt optimālu barības vielu daudzumu.

Risinājums šai problēmai ir zāles aerators! Aerācija noņem sūnas, vecās saknes un citas organiskās atliekas. Ir pietiekami, ja zāliena aerāciju veiksiet divas reizes gadā - pavasarī un rudenī -, un rezultāts būs acīm redzams!

Ja Jūsu zālienu klāj māla vai smilšu augsnes kārta, aerācija ir obligāta. Šis augsnes tips uzkrāj mazāku skābekļa daudzumu nekā auglīga augsne. Vislabāk šādiem darbiem būs piemērots mehāniskais aerators, jo tikai šis instruments augsni attīrīs, nevis ievilks netīrumus dziļāk. Zāliena aerācija būtu javeic vismaz vienu reizi gadā, tomēr, ja Jūsu zālājam ir ne tikai dekoratīva funkcija, aerācija būtu jāveic vismaz divas reizes gadā.

Pirms aerācijas noteikti jāveic sagatavošanās darbi. Zāle jānopļauj par aptuveni 50% īsāka nekā parasti, kā arī bagātīgi jālaista vismaz pāris dienas pirms aerācijas. Biežāka laistīšana augsni mīkstinās un veicinās zāles augšanu. Pēc aerācijas zāliens jālaista divas reizes nedēļā.
Lai gan aerācijai ir daudz priekšrocību, tas ir arī pārbaudījums zālienam, īpaši, ja to darāt pirmo reizi. Procesa laikā tiek kairinātas zāles saknes un uz laiku var tikt pārtraukta ūdens uzņemšana. Optimālākai aerācijas laika izvēlei svarīgi ņemt vērā zāles veidu. Tā, piemēram, augiem, kas aktīvi aug vasarā, piemērotāka būs aerācija šajā gadalaikā. 

Zāliena aerācija īstajā laikā un kvalitatīvu instrumentu izmantošana ļaus Jums baudīt skaistu un zaļu zālienu, tas būs veselīgāks un atkopies.