Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Skrūvmašīnas, urbjmašīnas

Šajā kategorijā piedāvājam aptuveni 400 dažādus MAKITA, BOSCH, METABO, DeWALT, MILWAUKEE, HITACHI, FESTOOL, FEIN, BLACK & DECKER u.c. pasaulē atpazīstamāko ražotāju skrūvgriežus un urbjmašīnas, kas paredzētas gan lietošanai mājsaimniecības vajadzībām, gan profesionālai lietošanai. Pārdošanā piedāvājam tikai tos instrumentus, kuru ražotāji Latvijā nodrošina instrumentu servisu, tāpēc veicot pirkumu Jums nebūs jāuztraucās par produktu garantijām. Izmantojot filtrēšanas sistēmu, viegli varēsiet atrast Jums piemērotu instrumentu. Ja meklējat piemērotus piederumus Jūsu instrumentam, tad meklēšanas laukā ierakstiet instrumenta modeli un Jums tiks piedāvāti atbilstoši piedāvājumi. Skrūvgriežu un urbjmašīnu piederumus atradīsiet kategorijās "Akumulatori", "Lādētāji", "Patronas", "Koka urbji", "Betona urbji", "Metāla urbji", "Kalti", "Skrūvgriežu uzgaļu komplekti", "Instrumentu koferi un kastes".

Īsumā par šīs kategorijas instrumentiem:

Akumulatora skrūvmašīnas. Šajā apakškategorijā atradīsiet akumulatora urbjmašīnas-skrūvgriežus, ar kuriem veicami skrūvju skrūvēšanas vai urbšanas darbi kokā, metālā, plastmasā un līdzīgos materiālos. Dažiem skrūvgriežiem/urbjmašīnām ir arī triecienfunkcija, kas sniedz iespēju urbt būvniecības materiālos (piemēram, ķieģeļos, betonā u.c.). Ja jums ir nepieciešams urbt būvniecības materiālā ar trieciena funkciju (kā tas ir vairāk nekā 70% visu darbu), mēs iesakām izmantot perforatoru. Bezvadu skrūvgriežiem ir urbšanas, triecienurbšanas (vien dažiem modeļiem), skrūvēšanas ar regulējamu sajūgu un pretējā virziena funkcijas. Regulējamais sajūgs tiek izmantots, lai skrūves ieskrūvētu noteiktā dziļumā. Izmantojot sajūgu, patrona beigs rotēt pēc iepriekš noteiktas slodzes sasniegšanas.

Triecienurbjmašīnas–universāli elektriski un bezvadu instrumenti skrūvēšanai un urbšanai kokā, metālā, plastmasā un būvniecības materiālos. Visiem šiem instrumetiem ir urbšanas, triecienurbšanas, skrūvēšanas ar regulējamu sajūgu un pretējā virziena funkcija. Tomēr šie instrumenti ir vairāk piemēroti skrūvēšanai un urbšanai bez trieciena funkcijas (vairāk nekā 70% visu veikto darbu) un tikai retai triecienurbšanai (līdz 30% no visiem darbiem). Ja jums ir nepieciešams daudz urbt būvniecības materiālā ar trieciena funkciju, mēs iesakām izmantot perforatoru.

Elektriskās skrūvmašīnas un urbjmašīnas, īpaša lietojuma urbjmašīnas- īpaši instrumenti vienīgi urbšanai vai skrūvēšanai. Šie instrumenti ir ļoti izturīgi, tiem ir spēcīga uzbūve un ergonomiska forma, taču tiem ir noteikts pielietojums (vai nu tikai skrūvēšana, vai urbšana). Urbjmašīnām ir augsts griezes moments un izturīga konstrukcija. Skrūvmašīnām ir īpašs satvērējs, kas ļauj ļoti precīzi noteikt skrūvēšanas dziļumu – neatkarīgi no tā, ka cik ciets ir materiāls, skrūve tiks ieskrūvēta vienā dziļumā, jo instruments skrūvi skrūvē līdz satvērēja suports pieskaras apstrādājamā materiāla virsmai.

Elektriskie trieciena uzgriežņgrieži, pneimatiskās triecien-uzgriežņatslēgas un pneimatiskās uzgriežņatslēgas – šie instrumenti pamatā tiek izmantoti darbam ar skrūvēm un uzgriežņiem ar trieciena funkciju. Triecien-uzgriežņatslēgas ar ¼“ HEX  turētāju tiek izmantotas, lai skrūvētu liela diametra / garas skrūves. Rotēšanas virzienam pieliktais trieciens rada ļoti augstu griezes momentu. Tāpat arī rotēšanas laikā šis trieciens pilnībā uzņem lietotāja rokai uzlikto slodzi un samazina risku, ka urbšanas detaļa atlēks no skrūves galvas. Tādējādi ar instrumentu ir viegli un precīzi darboties un to kontrolēt. Triecien-uzgriežņatslēgām var būt iekšējā sešstūra (1/4“HEX), ārējā kvadrāta ¼“, 3/8“, ½“, ¾“ vai 1“ stiprinājums.

Automātiskie skrūvgrieži ir paredzēti skrūvju skrūvēšanai ar lentēm, kas ievērojami palielina darba ātrumu. Šī veida skrūvgrieži tiek bieži izmantoti darbā ar ģipsi, skaidu plāksnēm vai cita materiāla plāksnēm gadījumos, kad ir nepieciešams lielas platības materiālā ieskrūvēt daudz skrūvju.

Magnētiskie un stacionārie urbji–īpaši instrumenti precīzai urbšanai metālā, kokā, plastmasā un līdzīgos materiālos. Parasti šie urbji tiek izmantoti, lai izveidotu caurumus metāla loksnēs vai caurulēs ar urbšanas kroņiem.