Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 1899 € - 11599
Ražotājs
Dzinēja tips
Pārnesumkārba
Zāles griešanas sistēma
Motora ražotājs
Savācējgroza ietilpība
Zāles pļaušanas platums
  1. 122 cm (3)
  2. Show more
Piespiedu dzinēja eļļošana
Priekšējo riepu izmēri
Aizmugures riepu izmēri
Startera tips
Ieteicamais zāliena laukums
Produkta karogi

Zāliena traktori

Lai izvēlētos piemērotāko zāliena traktoru Jūsu vajadzībām un vēlmēm, izmantojiet mūsu filtrēšanas sistēmu. Iesakām iegādāties zāliena traktoru tieši pie mums, jo piegādāsim to bezmaksas, pirms izsūtīšanas pārbaudīsim un kā dāvanu arī piepildīsim ar 3 eļļas pudelēm. Lai pārliecinātos, ka izvēlētais zāliena traktors būs piemērots Jūsu vajadzībām, vienmēr varat sazināties ar mums telefoniski vai rakstot e-pastu.

Tāpat zāliena traktoru varat iegādāties nepaaugstinot cenu, slēdzot līgumu uz laiku līdz 12 mēnešiem izvēloties ESTO līzingu. Ar līzinga nosacījumiem var iepazīties šeit.

Tāpat apskatiet zāliena traktora rezerves asmeņus un siksnas.

Kas jāievēro izvēloties piemērotu zāliena traktoru?
- Ieteicams iegādāties zāliena traktoru gadījumā, ja pļaujamās teritorijas lielums pārsniedz 3000 kvadrātmetrus
- Gadījumā, ja nopļauto zāli nepieciešams savākt, jāizvēlas zāliena traktors ar iebūvētu zāles savākšanas sistēmu
- Ja pļaujamā zāle parasti ir gara un raupja, vispiemērotākā izvēle ir iegādāties zāliena traktoru, kas nopļauto zāli izmet uz sāniem. Šādi zāliena traktori ir lētāki, kuriem vienmēr ir iespēja papildus iegādāties piederumus, lai pielāgotu to citām funkcijām, piemēram, nopļautās zāles izmešana grozā. Tāpat piedāvājam arī dažādus zāliena traktoriem paredzētus piederumus, kas paredzēti zāliena traktoru izmantošanai citos gadalaikos.
- Svarīgs parametrs ir pļaušanas platums – jo lielāks tas ir, jo mazāk laika aizņems zāles pļaušana. No cita skatu punkta raugoties, Jums jāņem vērā arī citi pļaujamajā teritorijā esošie apstākļi, kas var ierobežot zāliena traktora izvēli ar pārāk lielu pļaušanas platumu – koki, krūmi un citi augi starp kuriem jāizlavierē un jāizspraucās caur nelielām spraugām.