Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 40 € - 6828
Ražotājs
Smidzināšanas sistēma
Tehnoloģija
Nominālā ieejas jauda
  1. 70 W - 2680 W
Maks. spiediens
Tilpums
Šļūtenes garums
Vai komplektā ir iekļauts koferis

Krāsas smidzinātāji

Šeit Jūs atradīsiet plašu krāsu smidzinātāju piedāvājumu no Wagner, Bosch un citiem ražotājiem. Wagner specializējas krāsu smidzinātāju ražošanā, tādēļ šī uzņēmuma krāsu smidzinātāju piedāvājumā atradīsit instrumentus gan profesionāļiem, gan arī 'dari pats' entuziastiem. Bosch preču klāstā ir krāsu smidzinātāju līnija amatieriem.

Īpašā filtrēšanas sistēma palīdzēs Jums atrast pareizo instrumentu. Jūs varat filtrēt preces, izvēloties ražotāju, motora veidu, jaudu, maksimālo spiedienu vai cenu.

Mēs piedāvājam ne tikai krāsu smidzinātājus, bet arī plašu piederumu un aksesuāru klāstu, ko atradīsiet kategorijā "Krāsas smidzinātāju piederumi".

Vispopulārākie krāsu smidzinātāji ir pieejami mūsu noliktavā, tāpēc varam nodrošināt to ātru piegādi.

Visi Bosch krāsu smidzinātāji ir ļoti viegli lietojami. Šo krāsas smidzinātāju dizains ir ļoti ērts, visas funkcijas ir intuitīvas, tāpēc krāsošana radīs prieku pat tiem, kam nav šāda darba pieredzes.

Wagner piedāvā ne tikai amatieru krāsas smidzinātājus, bet arī augstspiediena (HEA - High Efficiency Airless) krāsas smidzināšanas sistēmas. Tā ir moderna krāsošanas sistēma, kas nodrošina vienmērīgu un ekonomisku virsmas pārklāšanu ar krāsu, ātru darba veikšanu un ērtu, vienkāršu iekārtas lietošanu.