Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
 1. 7 € - 582
Ražotājs
 1. Dremel (1)
 2. Proxxon (1)
 3. Ratioparts (3)
 4. AEG (14)
 5. Gesipa (3)
 6. Ingersoll-Rand (1)
 7. Paslode (3)
 8. RYOBI (6)
 9. Sola (3)
 10. Flex (3)
 11. Texas (1)
 12. Leica Geosystems (1)
 13. MTD (3)
 14. Al-ko (1)
 15. Ikra Mogatec (4)
 16. Show more
Saderīgs ar ražotājiem
 1. Paslode (2)
 2. Show more
Piemērots instrumentam
Akumulatora spriegums
 1. 25,2 V (2)
 2. 36 V (10)
 3. 40 V (4)
 4. 48 V (2)
 5. Show more
Savienojums ar IT ierīci
Akumulatora tips
Akumulatora ietilpība
 1. 3,3 Ah (1)
 2. 4,0 Ah (36)
 3. 4,0 Ah (2)
 4. 4,8 Ah (1)
 5. 5,0 Ah (23)
 6. 5,2 Ah (8)
 7. 5,5 Ah (1)
 8. 6,0 Ah (12)
 9. 6,2 Ah (2)
 10. 6,3 Ah (2)
 11. 7,0 Ah (2)
 12. 7,5 Ah (1)
 13. 9,0 Ah (1)
 14. 18,0 Ah (2)
 15. 24,0 Ah (1)
 16. 24,0 Ah (1)
 17. Show more
Proxxon Industrial / Micromot
Lādējamā akumulatora spriegums

Akumulatori

Pateicoties jaunākajām tehnoloģijām un vides faktoriem, tuvāko gadu laikā ir paredzēts pārtraukt elektroinstrumentu ar niķeļa un kadmija savienojumu (NiCd), kā arī niķeļa savienojumu un metāla hidrīda (NiMH) akumulatoru ražošanu. Tie tiks pakāpeniski aizstāti ar litija-jonu akumulatoru, piemēram, šādos instrumentos: 
• leņķa slīpmašīnas,
• finierzāģi,
• perforatori,
• rotatori,
• ripzāģi,
• zāģi,
• motorzāģi.

Kā ar rezerves daļām? 
NiCd un NiMH bezvadu instrumentu lietotājiem tomēr nav jāuztraucas par to, ka rezerves daļu nepieciešamības dēļ būs jāiegādājas pilnīgi jauns instruments. Šie instrumenti joprojām ir pieejami tirgū, un ražotāji ir apņēmušies turpināt piegādāt rezerves daļas, to skaitā arī akumulatoru, pat instrumentu pēcgarantijas apkopes periodā. Tas nozīmē to, ka gadījumā, ja šāda veida uzlādējamo akumulatoru ražošana tiek pārtraukta, tie joprojām būs pieejami iegādei.


No lietotāja neatkarīgi faktori, kas ietekmē akumulatora kalpošanas ilgumu 
Novecošanās: visi akumulatori nodilst, neatkarīgi no tā, vai tie tiek izmantoti vai nē. Šī procesa rezultātā samazinās to jauda un spriegums.
Ķīmiskie procesi: lietošanas laikā visi materiāli tiek pakļauti korozijai, kā rezultātā samazinās jauda un spriegums.
Izkaltis elektrolīts: lietojot akumulatoru, elektrolīti laika gaitā zaudē mitrumu, un tā rezultātā samazinās akumulatora jauda un spriegums.

Tirgus līderi Jūsu vajadzībām
Kādēļ litija-jonu akumulatori ir labāki par to 'niķeļa' brāļiem? Viens no galvenajiem iemesliem ir pati baterija, kas ir pakļauta atmiņas efektam. Lai gan tas tiek uzskatīts par nevēlamu faktoru baterijas jaudai, niķeļa izmantoša joprojām ir neizbēgama. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams akumulatorus pilnībā uzlādēt, izmantot visu uzkrāto enerģiju un tikai tad uzlādēt no jauna. Litija akumulatoriem šajā ziņā ir priekšrocības - tos var uzlādēt un lietot neatkarīgi no atlikušās enerģijas daudzuma, jo tas neietekmē to darbspēju.

Ērta uzlāde 
Šūnu aizsardzības sistēma litija jonu akumulatoros neļauj tiem pārkarst vai pilnībā izlādēties. Tomēr no šādām situācijām būtu vēlams izvairīties, jo to rezultātā var tikt bojātas šūnas un saīsināts akumulatora kalpošanas laiks. Dažos akumulatoru modeļos (piemēram, Bosch 36 V, 2.6 Ah) izlādes līmeņa indikators informē lietotāju par atlikušo enerģijas daudzumu. Svarīgs faktors ir arī zems litija jonu akumulatoru izlādēšanās līmenis: pēc 30 dienām tie joprojām saglabā 96 procentus no to uzlādes, kamēr NiCd un NiMH akumulatori zaudē aptuveni 25 procentus tikpat ilgā laika posmā. 

Dažādu akumulatora veidu salīdzinājums

 NiCdNiMHLi-Ion
Pašizlādēšanās koeficients 20%  25%  3-5%
Atmiņas efekts  Jā Nē   Nē
Darbības spēja zemā temperatūrā  -18 °C saglabāti 40% jaudas -15 °C saglabāti 0% jaudas, respektīvi, akumulators nestrādā  –20 °C saglabāti 50% jaudas
Uzglabāšana zemā temperatūrā  Līdz -20 °C, nebojājot akumulatoru Līdz -20 °C, nebojājot akumulatoru Līdz -20 °C, nebojājot akumulatoru
Uzglabāšanas laiks bez izlietotās baterijas uzlādēšanas Līdz 6 mēnešiem Līdz 6 mēnešiem Līdz 24 mēnešiem
Optimālā glabāšanas temperatūra 5-15 ºC 5-15 ºC 5-15 ºC
Baterijas šūnu aizsardzība Nē 


Padomi tiem, kas vēlas saglabāt NiCd un NiMH akumulatoru ilgmūžību

Ja jūs joprojām izmantojot NiCd un NiMH tipa bezvadu ierīces vai plānojat tādas iegādāties, ir svarīgi zināt šo instrumentu galvenos darbības principus un lietošanas noteikumus, kas ļaus tiem kalpot ilgāk: 

• Jauni vai nelietoti  akumulatori attīstīs to pilno jaudu tikai pēc 5 uzlādes - izlādes cikliem;
• Neuzlādējiet lietotu akumulatoru pēc katras izmantošanas reizes, ja akumulators nav pilnībā izlādējies;
• Pirms uzlādes akumulatoru vienmēr pilnībā izlādējiet;
• Uzlādējiet akumulatoru, izmantojot tikai ražotāja ieteikto lādētāju - nesaderība var preces gan sabojāt, gan arī izraisīt ugunsgrēku; 
• NiMH akumulatori jāuzglabā pilnībā uzlādēti.
Glabājiet akumulatoru prom no karstuma vai uguns, pretējā gadījumā pastāv sprādziena draudi. Nenovietojiet akumulatoru uz apkures ierīcēm un neglabājiet to ilgu laiku tiešos saules staros. Atcerieties: temperatūra > 50 ºC var bojāt akumulatoru.