Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 26 € - 138
Ražotājs
Platums
Garums

Sniega lāpstas

Padomi sniega tīrīšanai

* Sagatavojieties darbam! Pirms došanās “cīņā ar sniegu“, rūpīgi iesildieties un izstaipieties (tāpat kā pirms sportošanas) - iesildiet plecus, muguru un rokas. Uzsāciet darbu lēnam un ar laiku palieliniet tempu, ja vēlaties.

* Nepārvietojiet sniegu divreiz! Pirms darba uzsākšanas izlemiet, kur veidosiet sniega kaudzi. Sākumā metiet sniegu tālāk no Jūsu atrašanās vietas - tā, lai darba beigās sniegs būtu jāmet īsāku attālumu.

* Vispirms notīriet automašīnas, pēc tam telpu tām apkārt.

* Saglabājiet pareizu stāju: 
- Cik vien iespējams, izmantojiet kāju muskulatūru;
- Turiet muguru taisni;
- Cik vien iespējams, izmantojiet plecu muskuļus; 
- Turiet sniega lāpstu pēc iespējas tuvāk ķermeņa augšdaļai; 
- Turot vienu roku pēc iespējas tuvāk lāpstas kausam; 
- Izvairieties no ķermeņa augšdaļas grozīšanas, metot sniegu prom;

* Veldzējiet slāpes! Gādājiet, lai Jums līdzi būtu ūdens un turiet to viegli pieejamā vietā, piemēram, mašīnā, uz lieveņa utml.

* Padomājiet par piemērota apģērba izvēli. Ir ļoti svarīgi saglabāt komfortablu ķermeņa temperatūru. Izvēlieties vieglu, elpojošu un noslēgtu darba tērpu vairākās kārtās tā, lai nepieciešamības gadījumā varētu viegli kādu apģērbu novilkt. Strādājot ārā ziemas apstākļos, ir būtiski pārāk nesakarst un izvairīties no pārliekas svīšanas.

* Kad vien iespējams, strādājiet komandā! Sniega tīrīšana kopā ar draugu, kaimiņu vai ģimenes locekli, protams, būs patīkamāka nodarbe nekā šī paša darba veikšana vienatnē, pie tam, darbu paveiksiet daudz ātrāk!

* Izvēlieties piemērotus instrumentus! Padariet sniega tīrīšanu patīkamāku, izvēloties profesionāļu radītus instrumentus. Izvēlieties kādu no verkter.lv piedāvātajām precēm un pārliecinieties par nozares speciālistu radīto instrumentu kvalitāti! 

* Kad esat pabeiguši sniega tīrīšanas darbus, neaizmirstiet izstaipīties!