Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Vagu veidotājs Festool DSC-AG 125 FH-Plus

€370,00 ar PVN
Skaits:
  • 1 gab. galvenajā noliktavā. Prece tiks piegādāta jau nākošajā darba dienā, ja pasūtījums tiks veikts līdz pulksten 16:00. Precīzāka piegādes informācija atrodama preces sadaļā "Piegādes datums un cena".

Ja vēlaties, mēs piereģistrēsim iegādāto instrumentu Festool sistēmā un piedāvājam šādas iespējas:
-Ja iegādātais Festool instruments tiek nozagts un šis fakts ir reģistrēts vietējā policijas iestādē, tieši tādu pat instrumentu mēs Jums pārdosim par 100 EUR.
-Gadījumā, ja nebūsiet apmierināts ar iegādāto Festool iekārtu, varēsiet to pilnā komplektācijā mums atgriezt 15 dienu laikā, pat ja iekārta būs nedaudz lietota.
-Jūsu instruments saņems 36 mēnešu garantiju.

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 Pasūtījumus, kuriem visas preces pieejamas mūsu noliktavā, piegādājam 1 darba dienā
 Mazizmēra pasūtījumu piegāde arī sestdienās uz Omniva pakomātiem
 30 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Preces kods 86651
Ražotājs Festool
Svars 2.9 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 5,86 kg
Dzinēja tips Elektriskais
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Maks. diska diametrs 125 mm
Apgriezienu skaits 3500-11000 min-1
Maksimālais apgriezienu skaits 11000 /min
Regulējams apgriezienu ātrums strādājot ar dažādiem materiāliem
Nominālā ieejas jauda 1400 W
Putekļu savākšanas savienojums Ø 27/36 mm
Vai komplektā ir iekļauts koferis Jā, SYS 3 T-LOC
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Festool pirmsākumi meklējami 1925.gadā, kad Gottlieb Stoll Vācijā nodibināja uzņēmumu ar galveno darbības principu - nodrošināt praktiskai lietošanai vislabāk pielāgotus produktus un sistēmu risinājumus, kas atvieglotu darbu tiem, kas šos instrumentus izmanto ikdienā.

Šis uzņēmuma pamatprincips un tehnoloģisko jauninājumu ieviešana ir palīdzējusi Festool uzņēmumam kļūt par tirgus līderi, sinonīmu sapratnei par jēdzieniem "augsta kompetence" un "laba partnerība". Festool nestāv uz vietas un attīstās, meklējot jaunus tehnoloģiskos risinājumus, kas atbilstu klientu īpašajām prasībām un katru gadu tirgū ienāk ar jauniem produktiem.

Festool instrumentu klāstā ietilpst akumulatora urbjmašīnas-skrūvgrieži, elektriskie zāģi, elektriskās frēzes, kokapstrādes iekārtas, slīpmašīnas, pulēšanas iekārtas, elektriskās ēveles, putekļsūcēji un plašs instrumentu piederumu piedāvājums.

Iegādājoties Festool instrumentu, to varat reģistrēt "SERVICE all-inclusive" 3 gadu garantijai un iegūt šādas priekšrocības:

• Instrumenta zādzības gadījumā 3 gadu laikā pēc tā iegādes, Jūs varēsit iegādāties jaunu Festool instrumentu tikai par 100 €;
• Instrumenta sabojāšanās gadījumā, Jūsu instrumentu salabos 2 darba dienu laikā no tā saņemšanas Festool servisa centrā. Instrumenta transportēšanas izdevumus uz un no remontdarbnīcas sedz ražotājs - tātad Jums tas nozīmē '0 IZDEVUMUS'.
• Festool garantē, ka visas oriģinālās instrumenta rezerves daļas var iegādāties vēl vismaz 7 gadus pēc konkrētā instrumenta modeļa ražošanas izbeigšanas.
• Pērciet Festool un ne par ko neraizējieties - mēs Jums piedāvājam 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.