Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas
Cena
  1. 186 € - 313
Krāsa
Ražotājs
Akumulatora spriegums
Savienojums ar IT ierīci
Akumulatora tips
Izmērs
Vai komplektā ietilpst akumulators
Vēja necaurlaidīgs
Atstarojošas detaļas
Kabatu skaits
Materiāls
Odere
Ūdensnecaurlaidīga
Produkta karogi

Apsildāmās jakas

Plašs apsildāmo jaku un vestu piedāvājums no tādiem populāriem instrumentu ražotājiem kā BOSCH, MAKITA, DEWALT un METABO.

Ražotāja, izmēra, izmantojamā akumulatora sprieguma, cenas un citi filtri palīdzēs ātri un viegli atrast Jums vispiemērotāko modeli.

Apsildāmā jaka vai veste ir ļoti svarīgs palīgs ārdarbos, izmantošanai telpās bez apsildes, noliktavās, angāros vai vienkārši brīvā laika pavadīšanai ārā. Šie apģērbi ir ērti, praktiski un augstas kvalitātes.

Šīm jakām un vestēm varbūt vairākas apsildes zonas priekšpusē un aizmugurē. Apsildes zonu izkārtojums ir atkarīgs no modeļa un ražotāja.

Jakas un vestes tiek apsildītas, izmantojot konkrētā ražotāja (BOSCH, MAKITA, DEWALT, METABO) akumulatoru ar atbilstošu spriegumu (10.8 V, 12 V, 14.4 V, 18 V, utt.).

Īpašam akumulatora adapterim parasti ir USB savienojums, ko var izmantot, lai uzlādētu mobilo telefonu, planšetdatoru, videokameru, MP3 atskaņotāju vai citu ierīci.

Apsildāmajam apģērbam parasti ir vairāki apsildes līmeņi, tādēļ Jūs jutīsieties ērti jebkuros laikapstākļos, jo varēsiet piemērot nepieciešamo apģērba apsildes līmeni pēc Jūsu sajūtām.

Šie apģērbi ir izgatavoti no izturīgiem vēja un ūdens necaurlaidīgiem audumiem, kas Jūs pasargās no nepatīkamiem laikapstākļiem.