Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Izlīdzināšanas lineāls Stabila; 2 m

Preces kods72576

€24,00 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Stabila
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Platums 18 mm
Garums 2000 mm
Augstums 100 mm

Stabila ir vācu uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes mērinstrumentus. 'Stabila' zīmols tika dibināts 1975. gadā, tomēr mērīšanas aprīkojuma ražošana datējama jau ar 1865.g. Stabila šodien ir pasaulē plaši zināms uzņēmums, sava tirgus līderis.

Zīmola vārds ‘STABILA’ pirmo reizi tika izmantots 1929.gadā, tomēr šī vācu ģimenes uzņēmuma vēsture ir aizsākusies jau 19.gs. 1949.gadā uzņēmuma vadību pārņēma dibinātāja mazdēls; tas aizsāka jaunu ēru uzņēmuma attīstībā. 20.gs. astoņdesmitajos gados Stabila ienāca arī ASV tirgū.
Stabila ražo precīzus un izturīgus instrumentus, kas darbojas pat labāk nekā reklamēts. Uzņēmuma produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 50 valstīs.
Uzņēmuma dizaineri un inženieri sadarbojas ar visprasīgākajiem meistariem, lai instrumenti būtu vēl precīzāki, uzticamāki un viegli izmantojami. Neatkarīgi no tā, vai runājam par uzņēmuma pirmo izgudrojumu - salokāmo mērlenti - vai jaunākajām tehnoloģijām, Stabila ir sinonīms precizitātei, ātrumam un uzticamībai.
 

Mēs iesakām: Mēs iesakām:

 Stabila mērinstrumenti pārsvarā ir radīti profesionāļiem, darbiem būvlaukumos, tomēr daudzi speciālisti šos instrumentus ievieš arī ikdienas darbu veikšanā. Uzņēmuma preču klāstā ir pilns mērinstrumenu klāsts, vispopulārākie un precīzākie ir mērlentes, līmeņrāži un lāzerlīmeņrāži.


Stabila precēm ir 2 gadu garantija privātpersonām un 1 gada garantija juridiskām personām.

Vairāk par Stabila uzzināsiet, sekojot šai adresei: http://www.stabila.de/cms/front_content.php