Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Ķēžu izjaukšanas iekārta Oregon 24548A

Preces kods50385


Ražotājs Oregon
Kopējais svars ar iepakojumu 3,4 kg

„Blount International Inc.“ ir pasaulē labi zināms ķēdes zāģu, ķēdes zāģu sliežu, ķēdesratu, zāles pļāvēju asmeņu un citu mežsaimniecībā, lauksaimniecībā un dārzkopībā izmantojamu iekārtu ražotājs.

„Blount International Inc.“ ir tirgus līderis ķēdes zāģu un ķēdes zāģu sliežu ražošanā. Šie produkti atrodami OREGON®, Carlton® un KOX zīmolos.

Uzņēmumam ir ražotnes ASV, Kanādā, Brazīlijā un Ķīnā. „Blount International Inc.“ produkciju var iegādāties vairāk nekā 110 valstīs visā pasaulē.

Mēs varam piedāvāt visu OREGON® produktu klāstu, kas sastāv no ķēdēm, sliedēm, ķēdes asināšanas instrumentiem, zāles pļāvēju asmeņiem un citiem produktiem, ko izmanto mežsaimniecībā un dārzkopībā. Kokapstrādes nozarē OREGON® produkti ir  sinonīms augstai kvalitātei un veiktspējai.

Daži vēstures fakti:

  • Viss sākās 1947. gadā, kad Džoijs Kokss (Joe Cox) Portlentdā, Oregonā nodibināja "Oregon Saw Chain Company" ("Oregonas ķēdes zāģu uzņēmums").
  • 957. gadā uzņēmumu pārdēvē par "Omark Industries".
  • 1985. gadā uzņēmumu iegādājās "Blount Inc." Tajā laikā tas bija celtniecības uzņēmums.
  • 1993. gadā kompānija "Blount Inc." pameta būvniecības nozari, nomainīja nosaukumu un kļuva "Blount International Inc.", un koncentrējās tikai uz ražošanu.
  • 1997. gadā "Blount International Inc." iegādājās "Frederick Manufacturing Corp.", kas bija labi pazīstams un cienīts zāles pļāvēju asmeņu un citu dārzkopības produktu ražotājs.