Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Lāzera tālmērs Bosch GLM 50 C ar Bluetooth funkciju

Preces kods89236

€127,00 ar PVN

Pagariniet Bosch instrumenta garantiju līdz 3 gadiem! Vairāk informācijas atradīsiet šeit!

€5,06€8,10
Skaits
Mēs reģistrēsim jūsu iegādāto Bosch rīku 3 gadu garantijai!
Mēs reģistrēsim jūsu iegādāto Bosch rīku 3 gadu garantijai!
Skaits:
  • >3 gab. mūsu noliktavā.

"Zilās" sērijas Bosch instrumentiem ir gada garantija. Reģistrējiet Jūsu Bosch instrumentu www.bosch-pt.com/warranty 4 nedēļu laikā pēc to iegādes un Jūs saņemsiet bezmaksas 3 gadu garantiju.

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Bosch
Svars 0.1 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 0,6 kg
Instrumentu izmēri 106x45x24 mm
Iepakojuma izmēri 156x128x73 mm
Profesionāls / Amatieru Profesionāls
Akumulatora spriegums 1,5 V
Akumulatora ietilpība un vienumu skaits 2xAAA
Maks. mērīšanas distance 50 m
Precizitāte ±1,5 mm/m
Lāzera klase 2
Drošības klase IP 54
Lāzera viļņa garums 635 Nm
Mēra platumu/tilpumu/garumu
Veikto mērījumu atmiņa x30
Savienojums ar IT ierīci Bluetooth®
Vai komplektā ir iekļauts koferis Prece iepakota kartona iepakojumā
Automātiska izslēgšana

Lāzera tālmērs Bosch GLM 50. Lieliska izvēle precīzu mērījumu veikšanai. Instruments ir viegls, kompakts, ļoti ērts un labi aizsargāts no nelabvēlīgiem vides apstākļiem. Precīzi un ātri veic attāluma mērīšanu līdz 50 metriem, aprēķina laukumu, apjomu, perimetru, augstumu. Netiešā mērījumu funkcija - vertikālais attālums tiek aprēķināts ar Pitagora teorēmas palīdzību. IP 54 klase aizsardzībai pret nelabvēlīgas vides faktoriem. Divi atskaites punkti - var mērīt gan no priekšpuses, gan aizmugures. Komplektā: auduma soma, 2x1.5 V baterijas (AAA). Ērts un un viegli lietojams; tālmērs nav lielāks par mobilo tālruni!

Šeit jūs atradīsiet visus Bosch instrumentus un piederumus. Bosch instrumentu klāstu var iedalīt šādās grupās:

  • Blue Bosch (Bosch Professional) līnija - tie ir profesionāli instrumenti, kas atbilst visaugstākajām jaudas, precizitātes un ilgmūžības prasībām. Lielākā daļa šo instrumentu tiek piegādāti inteliģentas transportēšanas sistēmas "L-BOXX" plastmasas koferos.
  • Zaļā Bosch līnija - instrumenti mājai, hobijiem un dārza darbiem. Šos instrumentus izceļ augstas kvalitātes, jaunāko tehnoloģiju, ērta dizaina un labas cenas kombinācija.
  • Bosch mērinstrumenti - instrumenti profesionāļiem un 'Dari pats!' entuziastiem, kas palīdz iegūt plakanas virsmas, izmērīt attālumus, leņķus un slīpumu, kā arī atrast slēptos objektus.
  • Bosch piederumi - visā piedāvājumā ir vairāk nekā 8000 produktu (urbji betonam, metālam, kokam un citiem materiāliem, kalti, uzgaļi, griešanas asmeņi, abrazīvie materiāli utt.). Visiem Bosch piederumiem ir augsta kvalitāte.

Īsumā par uzņēmuma vēsturi:

Robert Bosch GmbH tika dibināts 1886. gadā, Štutgartē, Vācijā.

Uzņēmuma dibinātājs bija Roberts Bošs (Robert Bosch). Viņš bija inovators, kas radījis daudzus tehnoloģiskus atklājumus. Roberts Bošs bija ļoti aktīvs arī sociālajā jomā un darbojās kā filantropists. Viņš nodibināja slimnīcu, bija pirmais uzņēmējs, kurš savās rūpnīcās sāka izmantot 8 stundu maiņas likumu un darīja  vēl daudz vairāk, lai padarītu ikviena dzīvi labāku.

Tagad Bosch korporācija ir pazīstama kā pasaulē lielākais automobiļu detaļu ražotājs. Būtu ļoti grūti atrast transportlīdzekli visā pasaulē, kam nav vismaz vienas Bosch detaļas. Automobiļu detaļas veido apmēram 60% no visa uzņēmuma apgrozījuma.

Bosch ir pazīstams arī kā sildīšanas risinājumu, rūpniecisko iekārtu, sadzīves tehnikas un elektroinstrumentu ražotājs.

Uzņēmums Bosch ir reģistrējis vairāk nekā 4000 patentu. Šis skaitlis lieliski atspoguļo uzņēmuma aizraušanos ar inovācijām. Īpaša uzmanība tagad tiek pievērsta akumulatoru tehnoloģiju attīstībai.