Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Sausās un mitrās tīrīšanas putekļsūcējs Karcher WD 3 P

Preces kods72583


Pagariniet garantiju savam Karcher instrumentam līdz 5 gadiem! Šis pakalpojums ir pieejams tikai uz fiziskām personām. Uzziniet vairāk šeit!

Ražotājs Kärcher
Svars 5.7 kg
Kopējais svars ar iepakojumu 7.761 kg
Profesionāls / Amatieru Amatieru
Dzinēja tips Elektriskais
Vakuums (iesūkšanas jauda) -
Nominālā ieejas jauda 1000 W
Tilpums 17 l
Vada garums 4 m
Sausajai / mitrajai sūkšanai Mitrajai sūkšanai, Sausajai sūkšanai
Putekļusūcēja filtra klase Nav norādīts
Filtra izkratīšana Nav automātiska filtra izkratīšana
Var izmantot ar sienu slīpmašīnu
Plastmasas korpuss
Elektriskā ligzda savienošanai ar citu instrumentu
Pūšanas funkcija
Bloķēšanas bremze
Būvniecības putekļu sūkšanai
Iekļauta iesūkšanas caurule Jā, 2 m
Komplektā ietilpst Uzgalis spraugām, Filtrs, Sausās/mitrās tīrīšanas uzgalis, Filtra soma, Smalku detaļu uzglabāšanas kabata
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Testi ir parādījuši, ka ar Kärcher tvaika tīrītājiem ir iespējams likvidēt līdz pat 99,999% apvalkoto vīrusu, piemēram, koronavīrusu, gripas vīrusu, (izņemot B hepatīta vīrusu), kā arī 99,99% mājsaimniecībās uz cietām un gludām virsmām parasti sastopamo baktēriju.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.