Pirkuma grozs

0 pozīciju €0,00

My Cart -

0 pozīciju
Visas kategorijas

Tvaika putekļsūcējs Karcher SV 7

Preces kods74816

€557,83 ar PVN
Skaits:

 Visus pasūtījumus, kuru preču kopsumma ir vismaz 99 eiro, piegādājam bezmaksas visā Latvijā
 60 dienu atgriešanas garantija nelietotiem produktiem ar nebojātu oriģinālo iepakojumu
 Nepieciešamības gadījumā pērciet līzingā

Ražotājs Kärcher
Kopējais svars ar iepakojumu 15,8 kg
Iepakojuma izmēri 515x336x340 mm
Profesionāls / Amatieru Amatieru
Dzinēja tips Elektriskais
Nominālā ieejas jauda 2200 W
Tvaika sagatavošanas laiks 5 min
Vada garums 6 m
Drošības vārsts
Bērniem droša prece
Tīra ber ķimikālijām
Komplektā tvaika caurules 2x0,5 m
Komplektā ietilpst Frotē grīdas audums, Grīdas uzgalis, Logu tīrīšanas galvene, Maza sprausla, Melnas apaļas otas, Punktveida smidzināšanas uzgalis, Rokas uzgalis
Spriegums 210 - 240 V / 50 - 60 Hz / AC

Kärcher SV 7 ir lielisks daudzfunkcionalitātes un augstākā komforta apvienojums. Instrumenta piedāvā tvaika putekļsūkšanas, tvaika tīrīšanas, mitrās putekļsūkšanas, sausās putekļsūkšanas un gludināšanas (ar papildus piederumu) funkcijas. Viss vienā instrumentā. Šis instruments īpaši atvieglo cietu grīdu uzkopšanu, jo nepieciešama tikai viena iekārta putekļu uzsūkšanai, dziļajai tīrīšanai un žāvēšanai. Divu tvertņu sistēma ļauj SV 7 izmantot bez pārtraukumiem.

Plašākais Kärcher produktu piedāvājums. Kärcher ir viens no lielākajiem mazgāšanas un uzkopšanas iekārtu ražotājiem pasaulē, kas labi pazīstams un atzīts gan profesionāļu, gan amatieru vidū. Kärcher ražo iekārtas un piederumus dažādu mazgāšanas un uzkopšanas darbu veikšanai.

Jūsu izvēlei ir pieejami augstspiediena mazgātāji, putekļsūcēji, grīdu tīrīšanas iekārtas, tvaika tīrītāji, ūdens sūkņi (drenāžas, standarta, hidrofori), plašs piederumu klāsts, liela tīrīšanas līdzekļu izvēle, kā arī piedāvājumā cits ar uzkopšanas darbiem saistīts aprīkojums.

Jūs interesējošie produkti būs vieglāk atrodami, izmantojot apakškategoriju filtrus, kas tos sašķiro pēc lietošanas mērķa vai veida. Ja jūs meklējat piederumus, kas ir saderīgi ar Jūsu Kärcher iekārtu, vienkārši ievadiet modeļa nosaukumu laukā PIEMĒROTS INSTRUMENTAM un sistēma automātiski atlasīs visus atbilstošos piederumus, kas piemēroti šai iekārtai. Tas tik tiešām ir vienkārši, ātri un ērti.

Kärcher serviss un garantija

Iegādājieties Kärcher un esiet mierīgs!

Visiem Kärcher amatieru (dzeltenās) līnijas produktiem tiek nodrošināta 24 mēnešu garantija, savukārt profesionālajiem (pelēkās) līnijas produktiem - 12 mēnešu garantija. Kärcher ir plašs servisa darbnīcu tīkls visā pasaulē, tādēļ jebkādi iekārtu bojājumi (garantijas perioda laikā vai pēc tā beigām) tiks profesionāli un bez kavēšanās novērsti. Ja Jums rodas kādas ar pie mums iegādāto Kärcher iekārtu saistītas problēmas - sazinieties ar mums un mēs organizēsim visus ar remontu saistītos jautājumus, cik ātri vien iespējams.